Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаш кептіргіш, дәнекерлеу үтігі және фен ұстағышы бар компрессорлық термиялық ауа дәнекерлеу станциясы. Саптама мен дәнекерлеу арасындағы қашықтықты тиімді сақтайды, осылайша сапалы дәнекерлеу үшін тұрақты ауа ағыны мен температураны қамтамасыз етеді. Антистатикалық орындау. Станция өшірілгеннен кейін автоматты түрде салқындату. AOYUE 908+ станциясының айрықша ерекшелігі - ыстық пистолет ұстағышының болуы.
Жиынтықтауды дайындаушы зауыт айқындайды және оның қалауы бойынша өзгертілуі мүмкін.
Техникалық сипаттамалар
| Тамақтандыру | 220 Жылы |
| Өлшемдері | 187 мм × 128 мм × 246 мм |
| Салмағы, кг | 5,8 |
| Дәнекерлеуіш | |
|---|---|
| Тұтынылатын қуат: | 60 ватт |
| Температуралық диапазон: | 200 - 480 градус Цельсий |
| Шаншуы бар қыздырғыш элемент: | PTC типті қыздыру элементі |
| Шығу кернеуі: | 24 Жылы |
| Жерге тұйықтау: | 2 Ом-нан аз |
| Нөлдік әлеует: | 2 милливольттан аз |
| Ыстық ауа | |
| Тұтынылатын қуат | 450 Вт |
| Температуралық диапазон | 100-ден 500 ºС-қа дейін |
| Қыздырғыш элемент | металл өзек |
| Саптаманы жерге тұйықтау | 2 Ом-нан аз |
| Сорғы түрі | диафрагмалық сорғы |
| Өткізу қабілеті | 23 л / мин (максимум) |
| Манипулятордың ұзындығы | 240 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AOYUE |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 5.8 кг |
| Кепілдік мерзімі | 3 ай |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қуат тұтыну | 450 Вт |
| Дәнекерлеу станциясының түрі | Термоауа |
| Дәнекерлеуіш | |
| Дәнекерлеу үтігінің максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Дәнекерлеу үтігінің минималды жұмыс температурасы | 200 град. |
| Дәнекерлеу үтігінің қуаты | 60 Вт |
| Дәнекерлегіштің кернеуі | 24 В |
| Ыстық ауа шаш кептіргіш | |
| Феннің максималды жұмыс температурасы | 500 град. |
| Феннің минималды жұмыс температурасы | 100 град. |
| Шаш кептіргіштің қуаты | 450 Вт |
| Ауа үрлегіштің өнімділігі | 23 литр/мин |
- Бағасы: 243 000 ₸

