
UT281E мультиметрлік функциясы бар True RMS 3000А (AC) дейінгі ток өлшегіш қысқыштар. ҚР СИ тізіліміне енгізілді
- Қолжетімді емес
- Коды:87324567
99 400 ₸
+7 (775) 522-77-66
Отдел продаж 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UT281E әртүрлі қатал және жету қиын орталарда үлкен токтарды өлшей алады.
Роговский икемді катушкасымен жобаланған және 3000А айнымалы токқа дейінгі токты өлшей алады.
UT281E сонымен қатар айнымалы ток кернеуін 600 В дейін өлшей алады.
| Техникалық сипаттамалар | |
| Токты максималды өлшеу (AC) | 30A/300A/3000A, ±3%+5 |
| Айнымалы токтың ажыратымдылығы (А) | 0.01A/0.1A/1A |
| Айнымалы токтың жиіліктік сипаттамасы (Гц) | 45.00Hz~500.00Hz |
| Айнымалы кернеу диапазоны (V) | 0.000V~600.0V, ±1.2%+3 |
| Іске қосу тогы (А) | 80ms, Min 3.0A, display range: 0.5A~3000A |
| Қарсылықты өлшеу (Ом) | 0.000~6.000MΩ |
| Жиілікті өлшеу (Гц) | 20~40kHz |
| Автоматты/қолмен диапазон | Қолмен |
| Түрі | Қысқышты бекіту механизмі бар икемді катушка |
| Сынамаларды іріктеу жиілігі | 3 рет/с |
| Қуатты автоматты түрде өшіру | After 10-minute inactivity |
| Көрсетілімдер шегі | "OL" ағымдағы сынақ режимінде 3000-нан кейін "OL" басқа режимдерде 6000-нан кейін |
| Негізгі функциялар | Қуатты қосу/өшіру, деректерді сақтау, артқы жарық, іске қосу тогын таңдау, ток диапазоны, жиілік диапазоны |
| Функциялар | |
| Автоматты/қолмен диапазон | Қолмен |
| Дыбыстық сигнал | √ |
| Батарея зарядының төмендігі индикаторы | <3.8V |
| Hold Көрсеткіштерді ұстап қалу | √ |
| Функцияны таңдау (SELECT) | √ |
| Орташа квадраттық True RMS мәні | √ |
| Автоматты жарықтандыру | √ |
| Жұмыс температурасы | 0℃~50℃ |
| 2 метр құлау сынағы | √ |
| Тамақтандыру | 1.5V AAA батареялары ×3 |
| Дисплей өлшемі | 32×34mm (1.8 inch) |
| Түсі | Red and grey |
| Салмақ | 250g |
| Өлшемдері | 325mm×180mm×30mm |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RMS |
- Бағасы: 99 400 ₸
