ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР
| Ток өлшегіш қысқыштардың сипаттамалары | |
| Өлшем шектерін таңдау | автоматты |
| Тұрақты кернеу (тұрақты ток) | 600МВ / 6В / 60В / 600В ± (0,7% + 3) |
| Айнымалы кернеу (AC) | 6В / 60В / 600В ± (0,8% + 3) |
| Айнымалы ток (AC) | 600мА / 6000МА / 60А ± (1,5% + 10) |
| Тұрақты ток (тұрақты ток) | 6000 мА / 60А ± (2% + 3) |
| Қарсылық | 600 Ом / 6 кОм / 60 кОм / 600 кОм / 6 мОм/ 60 мОм ± (0,8% + 2) |
| Сыйымдылығы | 6 нФ / 60 нФ / 600 нФ / 6 уФ / 60 уФ / 600 уФ / 6 мФ / 62 мФ ± (4% + 5) |
| Кіріс кедергісі | 10 АНа |
| Дыбыстық қоңырау | Иә |
| Диодтарды сынау | ашық тізбектің кернеуі 3,2 В |
| Санақтар саны | 6000 |
| "Data Hold" функциясы (деректерді ұстау) | Иә |
| Байланыссыз жоғары кернеуді анықтау (NCV) | Иә |
| Өзгеретін жиілік сигналдарын өлшеу (V.F.C) | Иә |
| TRUE RMS мәндерінің шынайы орташа квадраттарын өлшеу | иә (ток AC) |
| Салыстырмалы өлшемдер режимі (Relative Mode) | Жоқ |
| Деректерді нөлдеу функциясы (Zero) | Иә |
| Үздіксіздік сигналы | Иә |
| Батарея зарядының төмендігі индикаторы | иә (2,5 В-тан аз) |
| Кіруді қорғау | Иә |
| Автоматты түрде өшіру | иә (15 мин.) |
| Ең аз рұқсат | 0,1 мА |
| Жалпы сипаттамалар | |
| Түсі | қызыл және сұр |
| Көрсету | Артқы жарығы бар СК дисплей, 39,3 мм Сағ 26,5 мм |
| Экранды жарықтандыру | иә (LCD) |
| Сақтау температурасының диапазоны | -10°С - +50°С |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0°С - +40°С |
| Тамақтандыру | стандартты өлшемдегі AAA батареясы (1,5 В Сағ 2) |
| Өлшемдері | 175 мм х 60 мм х 33,5 мм |
| Таза салмақ | 170 ж |
| Жинақтау | ток өлшегіш қысқыштар UNI-T UT211B – 1 дана |
| өлшеу зондтары – 1 дана стандартты өлшемдегі AAA батареясы – 2 дана пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана тасымалдауға арналған сөмке – 1 дана |
|
UNI-T компаниясының UT211 сериялы ток қысқыштары қауіпсіздік пен сапаның жоғары стандарттарына ие. Бұл өлшеу диапазонын автоматты түрде реттейтін сенімді, өнімділігі жоғары және көп функциялы өлшеу құралдары. Ток қысқыштары UNI-T UT211B - айнымалы және тұрақты токты 60 А дейін, кернеуді, кедергіні, сыйымдылықты өлшейтін, сондай-ақ тізбекті теруді және диодты сынауды жүзеге асыратын тұрақты және ыңғайлы құрылғы. Бұл модельдің маңызды ерекшеліктері құрылғының дисплейінде ағымдағы өлшеу мәндерін сақтау мүмкіндігі, автоматты түрде өшіру және артқы жарығы бар түрлі-түсті СКД дисплейдің болуы болып табылады. Өлшеудің негізгі функцияларынан басқа, құрылғы пайдаланушыға қосымша мүмкіндіктерді ұсынады: True RMS, NCV және V.F.C функциялары. Бұл модель мен UT71A арасындағы негізгі айырмашылық деректерді нөлге келтіру функциясының (нөл) болуы болып табылады. UT211B ток өлшегіш қысқыштардың өлшемдері шағын, бұл оларды пайдалану және жету қиын жерлерде пайдалану үшін ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RMS |
- Бағасы: 97 100 ₸

