Қашықтықты жоғары дәлдікпен өлшеуге арналған қарапайым шешім Интуитивті пернетақтаның арқасында оңай жұмыс істейді Артқы жарығы бар үлкен дисплей.
Қашықтықты жоғары дәлдікпен өлшеуге арналған қарапайым шешім
Интуитивті түсінікті пернетақтаның арқасында қарапайым басқару элементтері
Көрсеткіштерді барынша ыңғайлы оқу үшін артқы жарығы бар үлкен дисплей
Құрылыс алаңының қатаң жағдайларында пайдалану үшін IP 54 сенімді орындалуы
Өлшеудің жоғары дәлдігінің арқасында жұмыстың оңтайлы нәтижелері
Жұмсақ төсемдер түріндегі жан—жақты қорғаныс - ұзақ қызмет ету мерзімі үшін
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Өлшемдер диапазоны | 0,05 – 50 м |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Өлшемдердің дәлдігі | ± 1,5 мм |
| Атауы. өлшеу уақыты | < 0,5 с |
| Макс. өлшеу уақыты | 4 бірге |
| Қуат көздері | 2 1,5 В LR03 (AAA) батареялары |
| Өшіруді автоматтандыру | 5 мин. |
| Салмағы, шамамен. | 0,14 кг |
| Ұзындығы | 115 мм |
| Ені | 53 мм |
| Биіктігі | 32 мм |
| Өлшем бірліктері | м/см/мм |
GLM 50 Professional: Пайдалану жөніндегі нұсқаулықты PDF форматында жүктеу (PDF 6.0 MB)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 99 800 ₸





