UNI-T UTi165K инфрақызыл тепловизор 30 C ~ 45 C нақты уақыттағы проекциялық тепловизорлық камера температураны анықтау
Жоғары температураны тез анықтайды, егер біреуде дене қызуы көтерілсе, температура Цельсий бойынша 37,3 градустан асса, бұл туралы сигнал беріледі. Бұл зауытта, мектепте, станцияда, қоғамдық орындарда кеңінен қолдануға болатын тамаша құрылғы
Негізгі сипаттамалары
1. Тіл: ағылшын/қытай (пайдалану оңай)
2. 2,8 "TFT экран
3. Инфрақызыл рұқсат: 160 × 120
4. Кадр жиілігі: 9 Гц
5. Температураны өлшеу диапазоны: 30 C ~ 45 C
6. Дәлдігі: ± 0,5 С
7. Суретке түсіру функциясы және sd карталарын сақтау
8. ДК бағдарламалық жасақтамасын талдау
9. Температураны өлшеу
10. Литий батареясын зарядтауға арналған Type-C USB интерфейсі
11,1/4 "штативке арналған бекіту тесігі
| Техникалық сипаттамалар | |
| Үлгі | UTi165K |
| Датчик | Салқындатусыз фокустық жазықтық |
| Температура диапазоны | 30 ˚C ~ 45 ˚C |
| Рұқсат | 0,1 ˚C |
| Дәлдік | ± 0,5 с @ 1 м |
| Өлшеудің ең аз қашықтығы | 15 см |
| Температураны өлшеудің жауап беру уақыты | ≤ 500 мс (көрсеткіштердің 95%) |
| Жылулық кескін пикселі | 19200 (160 × 120) |
| Пиксельдік айырмашылықтар | 12 мкм |
| Палитра | Темір қызыл, Кемпірқосақ, ақ, қара, қызыл, лава, кемпірқосақтың жоғары контрасты |
| Инфрақызыл спектроскопияның өткізгіштік қабілеті | 8 ~ 14 мкм |
| Көру өрісі (FOV) | 56 ° (жылы) × 42 ° (жылы) |
| Лездік көру өрісі (IFOV) | 6 мұң |
| Жылулық бейнелеу сезімталдығы | <50mk |
| Кадр жиілігі | <9 Гц |
| Температуралық дисплей | Орталықтағы температураны өлшеу және жоғары температураны бақылау (әдепкі бойынша) |
| Кескін форматы | BMP |
| Түймелер | 10 түйме: Қуат түймесі, камера түймесі, артқа түймесі, шарлау түймелері, орнату түймесі, орнату түймесі, көру түймесі, жарықдиодты жарықтандыру түймесі |
| Кескін режимдері | Жылулық кескін, сандық камера (көрінетін жарық), Fusion |
| Температураны өлшеу нүктесі | Орталық нүктеден басқа температураны өлшеудің 3 нүктесін қосуға болады |
| Көрінетін жарық | Және радикалды; |
| Көрінетін жарықтың ажыратымдылығы | 640 × 480 |
| Дисплей ажыратымдылығы | 320 × 240 |
| Аралас параметрлер | 0% (жалпы көрінетін жарық), 25%, 50%, 75%, 100% ( жалпы жылулық кескін) |
| ДК талдауға арналған бағдарламалық қамтамасыз ету (ДК) | Және радикалды; |
| Кескінді нақты уақыт режимінде тасымалдау | Және radic; (ДК бойынша кескіннің проекциясы) |
| Деректерді тасымалдау | USB Type-C |
| Қуатты автоматты түрде өшіру | Таңдау (5 мин, 10 мин, 30 мин), 30 мин Автоматты түрде өшіру (әдепкі бойынша) |
| Қызмет көрсету уақыты | ≧ 6 сағат |
| Зарядтау уақыты | ≦ 5 сағат |
| Зарядтау кернеуі/тогы | 5В/2А |
| Суреттерді сақтау | Micro SD картасы |
| Жалпы сипаттамалар | |
| Қуат | Бір литий-ионды аккумулятор 3,7В/5000 МАч 26650 |
| Көрсету | 2,8 "TFT LCD |
| Бұйымның түсі | Қызыл және сұр |
| Бұйымның өлшемі | 236 мм х 75,5 мм х 86 мм |
| Стандартты аксессуарлар | Нұсқаулық, Type-C USB кабелі, 16 ГБ TF картасыtd> |
| Стандартты қораптың Брутто салмағы | 2,2 келі |
- Бағасы: 598 800 ₸




