Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
мультиметр APPA 201N
APPA 201N сандық мультиметрінің техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 200 мВ; 2; 20; 200; 600 В |
| Қателік шегі | ± (0,5 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мВ |
| Кіріс кедергісі | 10 АНа |
| Кіруді қорғау | 1100 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 2; 20; 200; 600 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 1 мВ |
| Жиілік жолағы | 40 ... 500 Гц |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 1100 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 200 мкА; 2; 20; 200 мА; 10 А |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкА |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 15А/600В ("А" кірісі); 1А/600В ("мА" кірісі) |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 200 мкА; 2; 20; 200 мА; 10 А |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкА |
| Жиілік жолағы | 40 ... 500 Гц |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 15А/600В ("А" кірісі); 1А/600В ("мА" кірісі) |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шектері | 200 Ом; 2; 20; 200 кОм; 2; 20 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,75 % + 2 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Сынақ кернеуі | 0,9; 0,45 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 50 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| P-N СЫНАҒЫ | |
| Сынақтың максималды тогы | 1,5 мА |
| Тесттің кернеуі | 3,3 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Ең үлкен индекстелетін сан | 2000 |
| Өлшеу жылдамдығы | сандық шкала: 2 өлшем./с; 4 изм./с (АРРА 207, 4-разрядты индикация кезінде); сызықтық шкала: 20 изм./с |
| Қуат көзі | батарея 1,5В х 6 (ААА типі) немесе 9 В ("Крон" типі) |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 1200 сағ |
| Пайдалану шарттары | Температура: 0 °С ... 50 °С; салыстырмалы ылғалдылығы: 80-нен артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 195 х 73 х 218 мм |
| Салмақ | 1300 г |
APPA 201N жеткізу жиынтығы
| Атауы | Саны |
| Сандық мультиметр APPA 201N | 1 |
| Өлшеу сымдары | 2 |
| "Қолтырауын" типті қысқыш | 2 |
| Желілік бау | 1 |
| Иық бауы | 1 |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
- Бағасы: 141 500 ₸

