APPA 66R сандық мультиметрінің ерекшеліктері:
- 0,01 мВ тұрақты/айнымалы кернеуді өлшеу...1000 В (разр. 0,01 мВ);
- Тұрақты/айнымалы токты өлшеу 1 мА...10А (көлемі 1мА);
- Базалық қателік шегі ±0,5% (DCV);
- Еркін нысандағы TrueRMS сигналының с.к.з. өлшеу;
- Кедергіні өлшеу 0,1 Ом...40 мΩ (разр.0,01Ом), тізбекті теру, диодты сынау;
- Сыйымдылықты өлшеу 10 нФ...10 млн (көлем.0,01 нФ);
- 6 к Гц жиілігін өлшеу...100 КГц (көлемі 1 Гц);
- Байланыссыз кернеу индикаторы (VoltSense);
- Автодетектеу және өлшеу (AutoSense): DC/AC/AC + DC;
- Өлшеу шектерін автоматты және қолмен таңдау;
- Ең жоғары мәндерді тіркеу және ұстап қалу (Auto PeakHold);
- Көрсеткіштерді автоұстау (Smart DataHold);
- Максималды индикацияланатын сан 6000 (3 изм/сек);
- Батареялық қуат, батарея ресурсының индикаторы;
- Қуатты автоматты түрде өшіру (APO құлпы бар);
- Соққыға төзімді орындау (1.3 м биіктіктен құлауға мүмкіндік береді);
- Электр қауіпсіздігі: МЭК 61010 - 1 III санат бойынша 600 В/II санат 1000 В.
APPA 66R сандық мультиметрінің артықшылықтары:
Кез келген ауа райына төзімді құрылғы.Мультиметрдің соққыға төзімді құрылымы қоршаған ортаның қатаң жағдайлары мен өнеркәсіптік пайдалану үшін арнайы әзірленген. Мультиметр діріл жүктемелері мен соққылардың әсеріне төтеп бере алады, жоғарыдан құлауға мүмкіндік береді. сен 1,3 м-ге дейін. Олар үй ішінде де, сыртта да пайдалануға арналған.
Схеманың барлық маңызды бөлшектері мен тораптары (айналмалы режим қосқышы, кіріс ұялары, корпус жиектері және батарея бөлімі) – шашырауды, шаңды және кірді ішке кіргізбеу үшін тығыздағыш төсеммен жасалған.
Сенімді қорғаныс. Эргономикалық және заманауи slim - тізбектегі кернеуді жанасусыз анықтауға арналған сенімді және индикатормен біріктірілген дизайн. К орпус бар көпфункциональными қорғағышю жиектеу бірі резинопластика ( holder) . Демпферлік функциядан басқа, корпуста қосымша мыналар бар: ыңғайлы тік орналасуға арналған тірек - тірек, ілуге арналған ілмек - ілмек, сақтау кезінде сынақ сымдарының зондтарын бекітуге арналған қысқыштар.
Аспаптың қауіпсіз орындалуы және асқын кернеулерден қорғау (кат. I II 600 В/кат. II 1000 В).
Батареялар мен сақтандырғышты жылдам және ыңғайлы ауыстыру.rong> Практикалық корпус пайдаланушыға ыңғайлы болу үшін жасалған. Енді корпустың барлық артқы қақпағын алып тастау және құрылғыны ішкі монтажға дейін ашу қажет емес. Қуат көздерін (бар болғаны 1 бұранданы бұрау арқылы ) немесе жарылған сақтандырғышты (4 бұранда) ауыстыру үшін батарея бөліміне жылдам қол жеткізу туралы алаңдамайсыз.
APPA 66R сандық мультиметрінің техникалық сипаттамалары:
ТТҚ келесі жағдайларда нормаланады: (23 ± 5) °C, қатысты. ылғалдылық ≤ 80%
| Параметр | Мағынасы |
| Тұрақты кернеу | |
| Өлшем шектері | 60 мВ; 600 мВ; 6; 60; 600; 1000 В |
| Қателік шегі | ± (0,5 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,01 мВ |
| Кіріс кедергісі | 12 АНа |
| Кіруді қорғау | Лауазымға 1000. |
| Айнымалы кернеу (TRMS) | |
| Өлшем шектері | 60 мВ; 600 мВ; 6; 60; 600; 1000 В |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,01 мВ |
| Жиілік жолағы | 4 5... 500 Гц |
| Кіріс кедергісі | 12 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 1000 КҚЗ-да |
| Тұрақты ток | |
| Өлшем шектері | 6 А; 10 А* |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 1 мА |
| Кіруді қорғау | 11 А (500В) |
| Айнымалы ток (TRMS) | |
| Өлшем шектері | 6 А; 10 А* |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 1 мА |
| Жиілік жолағы | 45... 500 Гц |
| Кіруді қорғау | 11 А (500В) |
| Қарсылық | |
| Өлшем шектері | 600 Ом; 6 ; 60; 600 кОм; 6; 40 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,8 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 Вскз |
| Тізбектің шырылдауы | |
| Іске қосу шегі | 30 Ом |
| Индикация | дыбыстық сигнал f =2 КГц (үздіксіз) |
| Тесттің кернеуі | ± 1,0 В |
| P-n сынағы | |
| Сынақтың максималды тогы | 400 мкА |
| Тесттің кернеуі | ± 1,8 В |
| Жиілігі | |
| Өлшем шектері | 6 ; 60; 100 КГц |
| Қателік шегі | ± (0,1% + 2 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 1 Гц |
| Кіруді қорғау | 600 КҚЗ-да |
| Сыйымдылығы | |
| Өлшемдер диапазоны | 10 нФ...10 қаржымині |
| Қателік шегі | ± (1,9 % + шоттың 8 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,01 нФ |
| Жалпы мәліметтер | |
| Өлшем орт. зн. | Еркін нысандағы сигнал (TRMS) |
| Максималды индикация | 6000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 3 өзгеріс./с |
| Автоматты өшіру | 20 мин |
| Қуат көзі | 1,5 В х 2 (ААА типі) |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 150 сағ |
| Пайдалану шарттары | Температура: 0 °C...50 °C; қатысты. ылғалдылығы: 80-нен артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 74 х 156 х 44 мм |
| Салмақ | 320 г |
- Бағасы: 71 000 ₸

