Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
мультиметр APPA 82
APPA 82 сандық мультиметрінің ерекшеліктері
- Тұрақты кернеу 0,1 мВ-1000 В
- Айнымалы кернеу 1м В-750 В
- Тұрақты/ауыспалы ток 0,1 мкА-10 А
- Кедергісі 1 Ом-40 мОм
- 1 Гц-40 мГц жиілігін өлшеу
- Сыйымдылығы 1 пФ-40 мФ
- Қоңырау шалу
- P-n сынағы
- Көрсеткіштерді ұстап қалу
- Сызықтық шкала
APPA 82 сандық мультиметрінің техникалық сипаттамалары
| Параметр | Мағынасы |
| Тұрақты кернеу | |
| Өлшем шектері | 400 мВ; 4; 40; 400; 1000 В |
| Қателік шегі | ± (0,5 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Макс. рұқсат | 0,1 мВ |
| Ш. қарсылық | 10 АНа |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| Айнымалы кернеу | |
| Өлшем шектері | 400 мВ; 4; 40; 400; 750 В |
| Қателік шегі | ± (1,3 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Макс. рұқсат | 0,1 мВ |
| Жиілік жолағы | 40...500 Гц |
| Ш. кедергі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| Тұрақты ток | |
| Өлшем шектері | 400; 4000 мкА; 10 А |
| Қателік шегі | ± (1,7 % + 2 бірлік шот) |
| Макс. рұқсат | 0,1 мкА |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 16 А/500 В ("А" кірісі); 600 В ("мкА" кірісі) |
| Айнымалы ток | |
| Өлшем шектері | 400; 4000 мкА; 10 А |
| Қателік шегі | ± (2,2 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Макс. рұқсат | 0,1 мкА |
| Жиілік жолағы | 40...500 Гц |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 16 А/500 В ("А" кірісі); 600 В ("мкА" кірісі) |
| Жиілік (деңгейді өлшеу кезінде) | |
| Өлшемдер диапазоны | 40 Гц...1 КГц |
| Қателік шегі | ± (0,01 % + шоттың 1 бірлігі) |
| Макс. рұқсат | 1 Гц |
| Сезімталдық | өлшеу шегінің 1/10 бөлігі |
| Қарсылық | |
| Өлшем шектері | 400 Ом; 4; 40; 400 кОм; 4; 40 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,75 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Макс. рұқсат | 0,1 Ом |
| Сынақ кернеуі | 1,3 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| Тізбектің шырылдауы | |
| Макс. рұқсат | 0,1 Ом |
| Сынақ кернеуі | 1,3 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| P-N сынағы | |
| Макс. сынақ тогы | 1,5 мА |
| Тесттің кернеуі | 3 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| Жиілігі | |
| Өлшем шектері | 4; 40; 400 КГц; 4; 40 мГц |
| Қателік шегі | ± (0,01 % + шоттың 1 бірлігі) |
| Макс. рұқсат | 1 Гц |
| Сезімталдық | 100 мВ |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| Сыйымдылығы | |
| Өлшем шектері | 4; 40; 400 нФ; 4; 40; 400 мкФ; 4; 40 мФ |
| Қателік шегі | ± (2 % + шоттың 8 бірлігі) |
| Макс. рұқсат | 1 қФ |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| Жалпы мәліметтер | |
| Өлшем орт. зн. | Синусоидалы сигнал |
| Макс. индекстелетін сан | 4000 |
| Сызықтық шкала | 82 сегмент |
| Өлшеу жылдамдығы | Сандық шкала: 2 өлшем./с; сызықтық шкала: 12 өлшем./с |
| Автоматты өшіру | 30 мин |
| Қуат көзі | 1,5 В х 2 (ААА типі) |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 300 сағ |
| Пайдалану шарттары | Температура: 0°С...50°С; сал. ылғалдылығы: 80-нен артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 90 х 186 х46 мм |
| Салмақ | 490 ж |
- Бағасы: 75 600 ₸

