Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
мультиметр APPA 67
Сандық APPA 67 мультиметрінің мақсаты:
Сандық мультиметр APPA 67 (APPA Technology Corporation): Тұрақты кернеу 300 мВ - 600 В; Айнымалы кернеу 3В-600 В; Тұрақты ток 300 мкА-20 А; Айнымалы ток 300 мкА-20 А; Кедергісі 300 Ом-30 мОм; Көрсеткіштерді ұстап тұру; Терулер; Қосымша сызықтық шкала.
APPA 67 сандық мультиметрінің ерекшеліктері:
- Бір қолмен жұмыс;
- Кіріктірілген тірек;
- Зондтарға арналған бекіткіштер;
- Ілуге арналған клиптер;
- MagiHolster;
- Сенімді режимдерді ауыстырып қосқыш;
- Жоғары контрастты СКД индикаторы;
- Басқару органдары;
- BeepGuard;
- Қауіпсіз зондтар.
APPA 67 сандық мультиметрінің техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 300 мВ; 3; 30; 300; 600 В |
| Қателік шегі | ± (0,7 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мВ |
| Кіріс кедергісі | 10 АНа |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 3; 30; 300; 600 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,7 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 1 мВ |
| Жиілік жолағы | 40...400 Гц |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 300 мкА; 3; 30; 300 мА; 20 А |
| Қателік шегі | ± (1,2 % + 2 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкА |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 13А/240В ("А" кірісі); 1А/240В ("мА" кірісі) |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 300 мкА; 3; 30; 300 мА; 20 А |
| Қателік шегі | ± (1,7 % + 2 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкА |
| Жиілік жолағы | 40 ... 500 Гц |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 13А/240В ("А" кірісі); 1А/240В ("мА" кірісі) |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шектері | 300 Ом; 3; 30; 300 кОм; 3; 30 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,8 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Макс. рұқсат | 0,1 Ом |
| Сынақ кернеуі | 1,3 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 15 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| P-N СЫНАҒЫ | |
| Сынақтың максималды тогы | 1,5 мА |
| Тесттің кернеуі | 3,3 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Макс. индекстелетін сан | 3200 |
| Сызықтық шкала | 65 сегмент |
| Өлшеу жылдамдығы | Сандық шкала: 2 өлшем./с; сызықтық шкала: 12 өлшем./с |
| Автоматты өшіру | 10 мин |
| Қуат көзі | 1,5 В х 2 (ААА типі) |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 1000 сағ |
| Пайдалану шарттары | Температура: 0 °С ... 50 °С; қатысты. ылғалдылығы: 80-нен артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 80 х 165 х 36 мм |
| Салмақ | 310 ж |
- Бағасы: 64 000 ₸

