Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
мультиметр APPA 17
APPA 17 қарындаш түріндегі мультиметрдің мақсаты:
APPA 17 қарындаш типті мультиметр: Тұрақты кернеу 300 мВ - 600 В; Айнымалы кернеу 3В - 600 В; Қарсылық 300 Ом - 30 мОм (17А - 0,1 Ом-42 мОм); Сандық (17-және сызықтық) шкала; Көрсеткіштерді сақтау.
APPA 17 қарындаш типті мультиметрдің техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшеу шектері | 300МВ, 3В, 30В,300В, 600В |
| Қателік шегі | ± (0,7 % + 2 бірлік мл разряд) |
| Рұқсат | 0,1 мВ 300 мВ шегінде |
| Кіріс кедергісі | 10 АНа |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | 600 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшеу шектері | 3В, 40 - 300 Гц 30В,300В, 600В, 40 - 500 Гц |
| Қателік шегі | ± (1,7 % + 5 бірлік мл разряд) |
| Рұқсат | 1 мВ 3 В шегінде |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | 600 Жылы |
| Кіріс кедергісі | 10 АНа |
| Кіріс сыйымдылығы | 100 қФ |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшеу шектері | 300 Ом, 3 кОм, 30 кОм, 300 кОм, 3 мОм, 30 мОм |
| Рұқсат | 300 Ом шегінде 0,1 Ом |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | 600 Жылы |
| "Ашық" ұштардағы кернеу | 1,3 Жылы |
| ДИОДТАРДЫ ТЕКСЕРУ | |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + 5 бірлік мл разряд) |
| Рұқсат | 1 мВ |
| Сынақ тогы | 1,5 мА |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 20 Ом |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Қуат көзі | 1,5 В х 2 (сілтілі, ААА типі) |
| Габариттік өлшемдер | 42 х 145 х 24 мм |
| Салмақ | 120 г |
- Бағасы: 38 300 ₸

