Сандық APPA 75 мультиметрінің мақсаты:
Сандық мультиметр APPA 75 (APPA Technology Corporation): Тұрақты кернеу 400 мВ - 1000 В; Айнымалы кернеу 400 мВ-750 В; Тұрақты ток 400 мкА; Қарсылық 400 Ом-40 мОм; Сыйымдылығы 4 нФ-40 мФ; P-n сынағы; Тізбекті теру және диодты тексеру; Оқуды ұстап тұру; min/max көрсеткіштері; REL өлшемдері; Графикалық сызықтық шкала; 4 разрядты дисплей (4000); Қуат 2 x 1,5 В; Автоматты өшіру; Соққыға қарсы өнімділік (биіктігі 1,2 м-ге дейін).
Осы сериядағы үлгілермен жабдықталған жоғары контрастты СКД индикаторы дисплейден жарық күн сәулесінде де, кіріктірілген артқы жарықтың (APPA 73 және APPA 79) арқасында абсолютті қараңғыда еш қиындықсыз оқуға мүмкіндік береді. Батареялардың қызмет ету мерзімін ұзарту үшін дисплейдің артқы жарығы автоматты түрде өшіру функциясына ие.
Бұл серия ең қатаң заманауи эргономикалық талаптарды ескере отырып жасалған. Корпустың алдыңғы панелі аспаппен бір қолмен ыңғайлы жұмысты қамтамасыз ету үшін артық иілулерсіз және шығыңқы жерлерсіз орындалған. Құралды қолыңыздың ұшына қысыңыз және саусақтарыңыз кез келген түймеге еш қиындықсыз жете алады немесе режим қосқышын еш қиындықсыз айналдыра алады.
Әрбір APPA 70 сериялы құрылғы тұғыры, ілуге арналған тесігі, сондай-ақ зондтарды бекіткіші бар қорғаныс қаптамасымен жабдықталған. Бұл қаптама құрылғыңыздың қауіпсіздігінің жоғары дәрежесін және пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
Осы сериядағы аспаптар RS-232 оптикалық ажырату интерфейсімен жабдықталған (қоспағанда APPA 71, 72, 75, 77) жинақталған деректерді калибрлеу және тасымалдау үшін компьютерге қауіпсіз және оңай қосылуды қамтамасыз ететін.
APPA 75 сандық мультиметрінің ерекшеліктері:
- Аспапты күндіз-түні пайдалану (дисплейдің артқы жарығы, тек (APPA 73 және 79);
- Жаңа дизайн;
- Экстра-қорғау;
- ДК-мен қосылудың қарапайымдылығы мен қауіпсіздігі.
Сандық APPA 75 мультиметрінің техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 400 мВ; 4; 40; 400; 1000 В |
| Қателік шегі | ± (0,5 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мВ |
| Кіріс кедергісі | 10 АНа |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 400 мВ; 4; 40; 400; 750 В |
| Қателік шегі | ± (0,9 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мВ |
| Жиілік жолағы | 50...500 Гц |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 400 мкА |
| Қателік шегі | ± (шоттың 1 % + 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкА |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шектері | 400 Ом; 4; 40; 400 кОм; 4; 40 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,7 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 30 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| P-N СЫНАҒЫ | |
| Сынақтың максималды тогы | 1,5 мА |
| Тесттің кернеуі | 3 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖИІЛІГІ | |
| Өлшем шектері | 4; 40; 400 КГц; 4; 40 мГц |
| Қателік шегі | ± (0,01 % + шоттың 1 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 1 Гц |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| СЫЙЫМДЫЛЫҒЫ | |
| Өлшем шектері | 4; 40; 400 нФ; 4; 40; 400 мкФ; 4 мФ; 40 мФ |
| Қателік шегі | ± (1,9 % + шоттың 8 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 1 қФ |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Ең көп индекстелетін сан | 4000 |
| Қуат көзі | 1,5 В х 2 (ААА типі) |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 300 сағ |
| Пайдалану шарттары | Температура: 0 °С ... 50 °С; қатысты. ылғалдылығы: 80-нен артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 82 х 164 х 44 мм |
| Салмақ | 350 г |
- Бағасы: 74 600 ₸

