APPA 97R сандық мультиметрінің мақсаты:
Сандық мультиметр APPA 97R (APPA Technology Corporation): Тұрақты кернеу 300 мВ - 1000 В; Айнымалы кернеу 3 В - 750 В; Тұрақты/айнымалы ток 300 мкА-20 А; Кедергіні өлшеу 300 Ом - 30 мОм; Оқуды ұстап тұру; Тізбекті шырылдау; p-n сынағы; BeepGuard; Соққыға қарсы өнімділік; Кез келген ауа райында пайдалану; Қосымша қорғаныс; Түсті таңбалау; Сенімді қосқыш; Сигналдың ерікті пішінінің орташа квадраттық мәнін өлшеу True -ТБМ.
Арнайы әзірленген BeepGuard™ жүйесі, егер көзделген өлшем мен таңдалған режим үшін дұрыс емес ұялар пайдаланылса, тұрақты дыбыстық ескертуді қамтамасыз етеді.
Соққыға төзімді қондырғы және берік пластиктен жасалған корпустың қалың қабырғалары құрылғының бір жарым метр биіктіктен бетон еденге құлағаннан кейін де сізге дұрыс қызмет етуін қамтамасыз етеді.
Қатал жағдайларда жұмыс істеуге арналған APPA 91, 97/97R құрылғыларында құрылғыны кірден, шаңнан және су шашырауынан қорғау үшін тігістерде, айналмалы қосқышта, зонд қосқыштарында және батарея бөлігінің қақпағында резеңке тығыздағыштар бар. Аспаптар да соққыға және құлауға төзімді. Олар зертханалық жағдайларда да, далалық жағдайларда да пайдаланылуы мүмкін.
APPA 90 сериясының әрбір құрылғысы тұғыры, ілуге арналған тесігі, сондай-ақ зондтарды бекіткіші бар қорғаныс қаптамасымен жабдықталған. Бұл қаптама құрылғыңыздың қауіпсіздігінің жоғары дәрежесін және пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
Кіріс терминалдары бұрылмалы қосқыштың орналасу белгілеріне сәйкес түспен кодталған. Бұл сізге қажетті режимге сәйкес келетін кіріс терминалының дұрыс таңдалуын қамтамасыз етеді.
Мыс-бериллий қорытпасынан жасалған контактілері бар беріктігі жоғары пластиктен жасалған бірегей айналмалы қосқыш және электр тізбегінің контактілі төсемдерін алтын жалату құрылғының ұзақ жылдар бойы жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
APPA 97R сандық мультиметрінің техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 300 мВ; 3; 30; 300; 1000 В |
| Қателік шегі | ± (0,3 % + 2 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мВ |
| Кіріс кедергісі | 10 АНа |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 3; 30; 300; 750 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,3 % + 4 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 1 мВ |
| Жиілік жолағы | 40 Гц ... 1 КГц |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 300 мкА; 3; 30; 300 мА; 20 А |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 1 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкА |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 16А/500В ("А" кірісі); 1А/500В ("мА" кірісі) |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 300 мкА; 3; 30; 300 мА; 20 А |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + 3 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкА |
| Жиілік жолағы | 40 Гц ... 1 КГц |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 16А/500В ("А" кірісі); 1А/500В ("мА" кірісі) |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шектері | 300 Ом; 3; 30; 300 кОм; 3; 30 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,5 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Сынақ кернеуі | 1,3 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 50 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| P-N СЫНАҒЫ | |
| Сынақтың максималды тогы | 1,5 мА |
| Тесттің кернеуі | 3,2 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Өлшем орт. зн. | еркін нысандағы сигнал |
| Ең көп индекстелетін сан | 3200 |
| Сызықтық шкала | 65 сегмент |
| Өлшеу жылдамдығы | Сандық шкала: 2 өлшем./с Сызықтық шкала: 12 өлшем./с |
| Автоматты өшіру | 10 мин |
| Қуат көзі | 9 В ("Крон" типі) |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 400 сағ |
| Пайдалану шарттары | Температура: 0 °С ... 50 °С; салыстырмалы ылғалдылығы: 80-нен артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 95 х 192 х 50 мм |
| Салмақ | 550 г |
- Бағасы: 79 600 ₸

