APPA 91 сандық мультиметрінің мақсаты:
Сандық мультиметр APPA 91 (APPA Technology Corporation): Тұрақты кернеу 200 мВ - 1000 В; Айнымалы кернеу 200 мВ - 750 В; Тұрақты/айнымалы ток 200 мкА-20 А; Қарсылықты өлшеу 200 Ом - 20 мОм; Оқуды ұстап тұру; Тізбекті шырылдау; p-n сынағы; Дыбыстық сигнал; Соққыға қарсы өнімділік; Кез келген ауа райында пайдалану; Қосымша қорғаныс; Түсті таңбалау; Сенімді қосқыш.
Арнайы әзірленген BeepGuard™ жүйесі келесі жағдайларда тұрақты дыбыстық ескертуді қамтамасыз етеді болжамды өлшемдер мен таңдалған режимнің дұрыс емес ұялары пайдаланылды.
Соққыға төзімді қондырғы және берік пластиктен жасалған корпустың қалың қабырғалары құрылғының бір жарым метр биіктіктен бетон еденге құлағаннан кейін де сізге дұрыс қызмет етуін қамтамасыз етеді.
Қатал жағдайларда жұмыс істеуге арналған APPA 91, 97/97R құрылғыларында құрылғыны кірден, шаңнан және су шашырауынан қорғау үшін тігістерде, айналмалы қосқышта, зонд қосқыштарында және батарея бөлігінің қақпағында резеңке тығыздағыштар бар. Аспаптар да соққыға және құлауға төзімді. Олар зертханалық жағдайларда да, далалық жағдайларда да пайдаланылуы мүмкін.
APPA 90 сериясының әрбір құрылғысы тұғыры, ілуге арналған тесігі, сондай-ақ зондтарды бекіткіші бар қорғаныс қаптамасымен жабдықталған. Бұл қаптама құрылғыңыздың қауіпсіздігінің жоғары дәрежесін және пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
Кіріс терминалдары бұрылмалы қосқыштың орналасу белгілеріне сәйкес түспен кодталған. Бұл сізге қажетті режимге сәйкес келетін кіріс терминалының дұрыс таңдалуын қамтамасыз етеді.
Мыс-бериллий қорытпасынан жасалған контактілері бар беріктігі жоғары пластиктен жасалған бірегей айналмалы қосқыш және электр тізбегінің контактілі төсемдерін алтын жалату құрылғының ұзақ жылдар бойы жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
APPA 91 сандық мультиметрінің техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 200 мВ; 2; 20; 200; 1000 В |
| Қателік шегі | ± (0,5 % + шоттың 1 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мВ |
| Кіріс кедергісі | 10 АНа |
| Кіруді қорғау | = 1200 В; ~ 850 В |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 200 мВ; 2; 20; 200; 750 В |
| Қателік шегі | ± (1,3 % + 4 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мВ |
| Жиілік жолағы | 40 ... 500 Гц |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | = 1200 В; ~ 850 В |
| ТҰРАҚТЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 200 мкА; 2; 20; 200 мА; 20 А |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 1 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкА |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 16А/500В ("А" кірісі); 1А/500В ("мА" кірісі) |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 200 мкА; 2; 20; 200 мА; 20 А |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + 3 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкА |
| Жиілік жолағы | 40 ... 500 Гц |
| Кіруді қорғау | Сақтандырғыш 16А/500В ("А" кірісі); 1А/500В ("мА" кірісі) |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шектері | 200 Ом; 2; 20; 200 кОм; 2; 20 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,8 % + шоттың 1 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Сынақ кернеуі | 0,5 Жылы |
| Кіруді қорғау | 500 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 50 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 500 Жылы |
| P-N СЫНАҒЫ | |
| Сынақтың максималды тогы | 1,5 мА |
| Тесттің кернеуі | 3,2 Жылы |
| Кіруді қорғау | 500 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Ең көп индекстелетін сан | 2000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 2.5 өз./с |
| Автоматты өшіру | 30 мин |
| Қуат көзі | 9 В ("Крон" типі) |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 300 сағ |
| Пайдалану шарттары | Температура: 0 °С ... 50 °С; салыстырмалы ылғалдылығы: 80-нен артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 95 х 192 х 50 мм |
| Салмақ | 550 г |
- Бағасы: 66 400 ₸

