APPA 62TAPPA 62T мультиметрі, мультиметрлердің бүкіл 60-шы сериясы сияқты, қабырғадағы гипс астындағы сымдарды кернеу арқылы анықтауға мүмкіндік беретін ерекше Volt Sens функциясына ие. APPA 62T қысқаша техникалық сипаттамалары: Тұрақты кернеу 200 мВ - 1000 В; Айнымалы кернеу 2 мВ - 750 В; Тұрақты ток 1 мА - 10 А; Айнымалы ток 1 мкА - 10 А; Қарсылық 0,1 Ом - 20 мОм; Қоңырау тізбегі; P-n сынағы; Сыйымдылығы 2 нФ - 2 мФ; Жиілігі 2 КГц - 40 мГц; Температураны өлшеу 20 - 800 °C; Көрсеткіштерді сақтау; Тіркеу min/max; Автоматты түрде өшіру блоктау арқылы; Дисплей 3½ (2000); Соққыға қарсы өнімділік; Жоғары кернеудің болуын контактісіз анықтау.
APPA 62 мультиметрінің толық техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| Тұрақты кернеу | |
| Өлшем шектері | 200 мВ; 2; 20; 200; 1000 В |
| Қателік шегі | ± (0,5 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 мВ |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ//100 қФ |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| Айнымалы кернеу (RMS) | |
| Өлшем шектері | 2; 20; 200; 750 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 1 мВ |
| Жиілік жолағы | 50...500 Гц |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| Тұрақты ток | |
| Өлшем шектері | 1 мА - 10 А |
| Қателік шегі | ± (1,0 % +шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,001 А |
| Кіруді қорғау | 10 А (500 В) |
| Айнымалы ток (RMS) | |
| Өлшем шектері | 1 мкА - 10 А |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,001 А |
| Жиілік жолағы | 50 ... 500 Гц |
| Кіруді қорғау | 10 А (500 В) |
| Қарсылық | |
| Өлшем шектері | 200 Ом; 2; 20; 200 кОм; 2; 20 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,7 % + 3 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Тізбектің шырылдауы | 270 Ом дейін |
| Сынақ кернеуі | 1,3 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| P-N сынағы | |
| Сынақтың максималды тогы | 1,5 мА |
| Тесттің кернеуі | 2 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| Жиілігі | |
| Өлшем шектері | 2; 20; 200 КГц; 2; 20 мГц |
| Қателік шегі | ±(0,01% +мГц шоттың 1 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 1 Гц |
| Сезімталдық | кемінде 2 В |
| Температура | |
| Өлшем шектері | -20 … 800 0Бірге |
| Қателік шегі (сыртқы түрлендіргішті есепке алмағанда) | ±(1%+3 0Бастап) |
| Максималды рұқсат | 1 туралыБірге |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| Сыйымдылығы | |
| Өлшем шектері | 2; 20; 200 нФ; 2; 20; 200 мкФ; 2мФ |
| Қателік шегі | ± (1,9 % + шоттың 8 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,001 нФ |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| Жалпы мәліметтер | |
| Өлшем орт. зн. | еркін нысандағы сигнал |
| Ең көп индекстелетін сан | 2000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 1,5 өлшем/с |
| Автоматты өшіру | 10 мин |
| Қуат көзі | 1,5 В х 2 (ААА типі) |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 250 сағ |
| Пайдалану шарттары | Температура 0 °С ... 50 °С; сал. ылғалдылығы: 80-нен артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 74 х 156 х 44 мм |
| Салмақ | 400 г артық емес |
- Бағасы: 86 700 ₸

