Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA 155
APPA 155 электрлік өлшеу қысқыштарының ерекшеліктері:
- Айнымалы токты (TRMS) өлшеу: 600 А дейін;
- Тұрақты және ауыспалы (TRMS) кернеуді өлшеу (1000 В дейін);
- Белсенді қуатты 600 кВТ-қа дейін өлшеу, коэффициент. қуат (PF), жиілік (ток/кернеу);
- Бастапқы токтың лақтырылуын тіркеу (Inrush current);
- "Ілмек" режимі: дисплейдегі көрсеткіштерді тікелей оқу арқылы 3000А дейінгі ток күшін өлшеу (қосымша sFlex-T ток түрлендіргішін пайдалану).;
- Кірістірілген сандық тіркеуші (деректерді тіркеуші/ 10К санау), жадқа жазу функциясы (Сақтау/ Автоматты сақтау режимі, 1К нәтижелер);
- Сигнал түрін автоматты түрде анықтау (Post/per.), LF сүзгісі (LPF);
- Көрсеткіштерді ұстап тұру (Smart Data Hold), ток және кернеу мәндерінің макс/мин/орталарын тіркеу;
- Коэффициентті өлшеу. гармоника (THD,%), кернеу мен ток гармоникасы (25-ке дейін);
- Сыйымдылықты (4 мФ дейін), кедергіні (100 кОм дейін), тізбекті теруді (жарық дабылымен), диодты сынауды өлшеу;
- Байланыссыз фазалық кернеу детекторы (VoltSeek), фазалардың ауысу ретін анықтау;
- Автоматты жарығы бар СКД дисплей, графикалық шкала, автоматты өшіру;
- Режимдерді ауыстырып-қосқыш және функционалдық түймелер көмегімен басқару;
- Соққыға қарсы орындау (1,3 м биіктіктен құлауға мүмкіндік береді);
- Өлшеу аймағын автоматты түрде жарықтандыру (кіріктірілген а/д шамы);
- Қауіпсіздіктің жоғары дәрежесі (кат. IV 600 В/кат. III 1000 жылы).
APPA 155 электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Мағынасы |
| Айнымалы ток күшін өлшеу (ACA) | |
| Өлшемдер диапазоны (ACA) | 0,1 ...100А, 600А |
| Рұқсат | 0,01 А |
| Өлшеу қателігі (AC/DC) | ± 1,5% + шоттың 5 бірлігі |
| Жиілік жолағы | 50 Гц ... 400 Гц |
| Кернеуді өлшеу (AC/DC автоматты таңдау) | |
| Өлшеу диапазоны (AC/DC) | 0,01 … 100 … 1000 B |
| Рұқсат | 0,01B |
| Өлшеу қателігі (DCV) | ± 0,7% + 2 бірлік шот |
| Өлшеу қателігі (ACV) | ± 1,0% + шоттың 5 бірлігі |
| Жиілік жолағы | 50 Гц ... 400 Гц |
| Токтың лақтырылуын өлшеу (inrush) | |
| Өлшеу шегі (50 / 60Гц) | 600 А |
| Өлшеу қателігі | ± (2,5% + шоттың 5 бірлігі) |
| Сезімталдық | 10 Б / 10 А (ақж) |
| Ықпалдастыру кезеңі | 100 мс |
| Белсенді қуат (W) | |
| Өлшем шектері | 10 кВТ ... 600 кВТ |
| Максималды рұқсат | 1 Вт |
| Өлшеу қателігі | ± 2,5% + шоттың 5 бірлігі |
| Қуат коэффициенті (ҚҚ) | |
| Өлшемдер диапазоны | - 1,00 … +1,00 |
| Рұқсат | 0,01 |
| Өлшеу қателігі | ± 3° |
| Гармониканың жиынтық коэффициенті (thd) | |
| Өлшемдер диапазоны | 0,1 % … 100 % |
| Рұқсат | 0,1 |
| Өлшеу қателігі | ± (3,0% + шоттың 10 бірлігі) |
| Сезімталдық | 10 Б / 10 А (ақж) |
| Жиілік жолағы | 45 Гц ... 65 Гц |
| Гармоника (Ток / кернеу) | |
| Өлшем диапазоны. (Гарм. №№) | 01 … 12 |
| Сезімталдық | 10 Б / 10 А (ақж) |
| Өлшеу қателігі | ± (5,0% + шоттың 10 бірлігі) |
| Жиілік (Гц) | |
| Негізгі гармоника | 20 Гц ... 10 КГц |
| Рұқсат | 0,1 Гц |
| Өлшеу қателігі | ± (0,5% + 3 бірлік шот) |
| Сезімталдық | 10 Б/ 10 А (ақж) |
| Тізбектің кедергісі мен тұтастығы | |
| Өлшем шектері | 1 кОм/ 10 кОм/ 100 кОм |
| Максималды рұқсат | 0,01 Ом |
| Өлшеу қателігі | ± (1,0% + 3 бірлік шот ) |
| Тізбекті теру | ≤30 Ом (жиілігі 2 КГц сигнал сілтемесі) |
| P-n ауысуын сынау | |
| Өлшемдер диапазоны | 0,4…0,8 B |
| Өлшеу қателігі | ± (1,5% + шоттың 5 бірлігі) |
| Сынақ кернеуі ХХ | 3 B |
| Сыйымдылықты өлшеу | |
| Өлшем шектері | 400 мкФ; 4 мФ |
| Максималды рұқсат | 0,1 мкФ |
| Қателік шегі | ± (1,9 % + шоттың 8 бірлігі) |
| Токты 3000А дейін өлшеу (sFlex-T көмегімен) | |
| Өлшемдер диапазоны | 300 А/ 3000А |
| Рұқсат | 0,1 А |
| Өлшеу қателігі | ± (1,0% + шоттың 5 бірлігі) |
| Жалпы мәліметтер | |
| Қысқыш түрлендіргішінің түрі | холл датчигі |
| Ең көп индекстелетін сан | 10.000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 3 өзгеріс./с |
| Сандық тіркеуші | 10.000 санақ (іріктеме: 1с...600с) |
| Ішкі жад | 1.000 нәтижелер (Save/ AutoSave) |
| Сымның максималды диаметрі (Ø) | 33 мм |
| Шинаның максималды диаметрі | жоқ |
| Қуат көзі | 1,5 B х 6 (ААА типі) |
| Қорек көзінің ресурсы | 50 сағ |
| Автоматты өшіру | 15 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, қатысты. ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 89 х 265 х 51 мм |
| Салмақ | 500 г |
- Бағасы: 175 000 ₸

