Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA 137F
APPA 137F электрлік өлшеу қысқыштарының ерекшеліктері:
- Кіріктірілген "Ілмек" режимі: ток күшін 3000А дейін өлшеу (қосымша sFlex-T сериялы ток түрлендіргішін қолдану арқылы);
- Сигнал түрін автоматты түрде анықтау (Post/per.), LF сүзгісі (LPF);
- 1000 кВТ-қа дейінгі белсенді қуатты өлшеу, коэффициент. қуат (PF), жиілік (ток/кернеу);
- Тұрақты және ауыспалы (TRMS) кернеуді өлшеу (1000 В дейін);
- Айнымалы токты (TRMS) өлшеу: 1000 А дейін;
- Бастапқы токтың лақтырылуын тіркеу (Inrush current);
- Көрсеткіштерді ұстап тұру (Smart Data Hold), ток және кернеу мәндерінің макс/мин/орталарын тіркеу;
- Коэффициентті өлшеу. гармоника (THD,%), кернеу мен ток гармоникасы (25-ке дейін);
- Сыйымдылықты 4 мФ дейін, кедергіні (100 кОм дейін) өлшеу, тізбекті теру, диодты сынау;
- Байланыссыз фазалық кернеу детекторы (VoltSense), фазалардың ауысу ретін анықтау;
- Автоматты жарығы бар СКД дисплей, графикалық шкала, автоматты өшіру;
- Джойстиктің көмегімен мәзірде шарлау;
- Заманауи дизайн, соққыға төзімді орындау (1,3 м биіктіктен құлауға мүмкіндік береді);
- Өлшеу орнын фонарьмен жарықтандыру (кенелердің жақтары бағытында);
- Қауіпсіздіктің жоғары дәрежесі (кат. IV 600 В/кат. III 1000 жылы).
| Параметр | Мағынасы |
| КЕРНЕУДІ ӨЛШЕУ (AC/DC АВТОМАТТЫ ТАҢДАУ) | |
| Өлшеу диапазоны (AC/DC) | 0,01 ... 100 ... 1000 Жылы |
| Рұқсат | 0,01Жылы |
| Өлшеу қателігі (DCV) | ±0,7% + 2 бірлік шот |
| Өлшеу қателігі (ACV) | ±1,0% + шоттың 5 бірлігі |
| Жиілік жолағы | 50 Гц ... 500 Гц |
| ТОК КҮШІН ӨЛШЕУ (AC/DC АВТОМАТТЫ ТАҢДАУ) | |
| Өлшемдер диапазоны (ACA) | 0,1 ...100А... 1000А |
| Рұқсат | 0,01 А |
| Өлшеу қателігі (AC/DC) | ±1,5% + шоттың 5 бірлігі |
| Жиілік жолағы | 50 Гц ... 500 Гц |
| ТОКТЫҢ ЛАҚТЫРЫЛУЫН ӨЛШЕУ (INRUSH) | |
| Өлшеу шегі (50 / 60Гц) | 1000 А |
| Өлшеу қателігі | ±(2,5% + шоттың 5 бірлігі) |
| Сезімталдық | 10В / 10А (кқз) |
| Ықпалдастыру кезеңі | 100 мс |
| БЕЛСЕНДІ ҚУАТ (W) | |
| Өлшем шектері | 10 кВТ ... 1000 кВТ |
| Макс. рұқсат | 1 Вт |
| Өлшеу қателігі | ±2,5% + шоттың 5 бірлігі |
| КОЭФФИЦИЕНТ. ҚУАТТАР (ҚҚ) | |
| Өлшемдер диапазоны | - 1,00 … +1,00 |
| Рұқсат | 0,01 |
| Өлшеу қателігі | ±3° |
| ГАРМОНИКАНЫҢ ЖИЫНТЫҚ КОЭФФИЦИЕНТІ (THD) | |
| Өлшемдер диапазоны | 0,1 % … 100 % |
| Рұқсат | 0,1 |
| Өлшеу қателігі | ±(3,0% + шоттың 10 бірлігі) |
| Сезімталдық | 10В / 10А (кқз) |
| Жиілік жолағы | 45 Гц ... 65 Гц |
| ГАРМОНИКА (ТОК/КЕРНЕУ) | |
| Өлшем диапазоны. (Гарм. №№) | 13 … 25 |
| Сезімталдық | 10В / 10А (кқз) |
| Өлшеу қателігі | ±(10,0% + 10 шот бірлігі) |
| ЖИІЛІГІ | |
| Негізгі гармоника | 20 Гц ... 10 КГц |
| (HZ) | |
| Рұқсат | 0,1 Гц |
| Өлшеу қателігі | ±(0,5% + 3 бірлік шот) |
| Сезімталдық | 10В/ 10А (кқз) |
| ТІЗБЕКТІҢ КЕДЕРГІСІ МЕН ТҰТАСТЫҒЫ | |
| Өлшем шектері | 1 кОм/ 10 кОм/ 100 кОм |
| Макс. рұқсат | 0,01 Ом |
| Өлшеу қателігі | ±(1,0% + 3 бірлік шот ) |
| Тізбекті теру | ≤30 Ом (жиілігі 2 КГц сигнал сілтемесі) |
| P-N АУЫСУЫН СЫНАУ | |
| Өлшемдер диапазоны | 0,4...0,8 Жылы |
| Өлшеу қателігі | ±(1,5% + 5 бірлік есеп) |
| Сынақ кернеуі ХХ | 3 Жылы |
| СЫЙЫМДЫЛЫҚТЫ ӨЛШЕУ | |
| Өлшем шектері | 400 мкФ; 4 мФ |
| Макс. рұқсат | 0,1 мкФ |
| Қателік шегі | ± (1,9 % + шоттың 8 бірлігі) |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Қысқыш түрлендіргішінің түрі | холл датчигі |
| Макс. индекстелетін сан | 10.000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 3 өзгеріс./с |
| Макс. сымның диаметрі | 42 мм |
| Қуат көзі | 9 Х 1-де (Крон типі) |
| Қорек көзінің ресурсы | 300 сағ |
| Автоматты өшіру | 15 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, қатысты. ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 87 х 250 х 51 мм |
| Салмақ | 420 г |
- Бағасы: 174 000 ₸

