Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA A3
Электрлік өлшеу қысқыштарының мақсаты APPA A3:
APPA A3 электрлік өлшеу қысқыштары: Айнымалы ток 0,1 ... 400А (50/60Гц); Негізгі қателік ± 1,9 %; Тұрақты кернеу 0,1 ... 600В; Айнымалы кернеу 0,1 ... 600В (50Гц-500Гц); Қарсылық 0,1 Ом ... 20 мΩ (автоматты таңдау); Электр тізбегінің қоңырауы (200 Ом дейін); Параметрлерді ұстап тұру; Дисплей 3 1/2 разряд (2000); Максималды сымның диаметрі 32 мм; Қуатты автоматты түрде өшіру; Соққыға қарсы өнімділік (1,3 м).
APPA A3 электрлік өлшеу қысқыштарының ерекшеліктері:
- Айнымалы ток 0,1 - 400 А;
- Негізгі қателік шегі ±1,9%;
- Тұрақты/ауыспалы кернеу 0,1 - 600 В;
- Қарсылық 0,1 Ом - 20 мОм;
- Тізбектің шырылдауы;
- Өлшемдерді ұстап тұру;
- Дисплей 3½ (2000);
- Қуатты автоматты түрде өшіру;
- Диаметрі 32 мм дейінгі сымдарды қамту;
- Соққыға қарсы орындау.
APPA A3 электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 0 ... 600 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Жиілік жолағы | 50 ...500 Гц |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 0 ... 600 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шегі | 200; 400 А (автотаңдау) |
| Қателік шегі | ± (1,9 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Позициялау қателігі | ±1,5% |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Жиілік жолағы | 50 ... 60 Гц |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 А |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шегі | 200 Ом, 2 кОм, 20 кОм, 200 кОм, 2 мОм, 20 мОм |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 200 Ом дейін |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Түрлендіргіш түрі | ток трансформаторы |
| Ең көп индекстелетін сан | 1999 |
| Өлшеу жылдамдығы | 1,5 өлшем./с |
| Сымның максималды диаметрі | 32 мм |
| Қуат көзі | 1,5 В АА х 2 типі |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 200 сағат |
| Автоматты өшіру> >10 мин | |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 56 х 188 х 28 мм |
| Салмақ | 225 ж |
- Бағасы: 64 700 ₸

