Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA A3D
APPA A3D электрлік өлшеу қысқыштарының ерекшеліктері:
- Тұрақты ток 0,01 ... 400 А (± 1,5 %);
- Айнымалы ток 0,01...400 А (50-500 Гц);
- Қателік шегі ± 1,5% (базалық);
- Тұрақты кернеу 0,1 ... 600 В;
- Айнымалы кернеу 0,1 ... 600 В (50 Гц - 500 Гц);
- 50 Гц ... 20 КГц жиілігін өлшеу;
- Қарсылық 0,1 Ом...20 ХКҚҰ (автотаңдау);
- Тізбектің шырылдауы (200 Ом-ға дейін);
- Кернеу мен токты автоматты түрде анықтау (тұрақты/ауыспалы);
- Кернеудің бар болуының байланыссыз индикаторы (VoltSense);
- Көрсеткіштерді ұстап қалу;
- "0" көрсеткіштерін орнату (DCA);
- Дисплей 3 1/2 разряд (4000);
- Графикалық сызықтық шкала;
- Жақтардың максималды ашылуы 32 мм;
- Қуат 1,5в х 2 (АА);
- Қуатты автоматты түрде өшіру;
- Соққыға қарсы орындау (1,5 м);
- Габариттік өлшемдері 56 х 188 х 28 мм;
- Салмағы 220 г.
APPA A3D электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 0 ... 600 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Жиілік жолағы | 50 ...500 Гц |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 0 ... 600 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіріс кедергісі | 10 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шегі | 200; 400 А (автотаңдау) |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,01 А |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 А |
| ТҰРАҚТЫ ТОК | |
| Өлшем шегі | 40;400 А (автовыб.) |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + 5 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,01 А |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шегі | 200 Ом, 2 кОм, 20 кОм, 200 кОм, 2 мОм, 20 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,7 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 50 Ом дейін |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖИІЛІГІ | |
| Өлшемдер диапазоны | 50Гц...20кГц |
| Қателік шегі | ± (0,5 % + 3 бірлік шот) |
| Макс. рұқсат | 1 Гц |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Түрлендіргіш түрі | Холл датчигі |
| Ең көп индекстелетін сан | 4000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 3 өзгеріс./с |
| Сымның максималды диаметрі | 27 мм |
| Қуат көзі | 1,5 В АА х 2 типі |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 200 сағат |
| 20 мин | |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 56 х 188 х 28 мм |
| Салмақ | 250 г |
- Бағасы: 86 700 ₸

