Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA A0
APPA A0 электрлік өлшеу қысқыштарының ерекшеліктері:
- Айнымалы токты 300А дейін өлшеу;
- Еркін нысандағы TRMS сигналының КҚҚ өлшеу;
- Контактісіз VoltSense кернеуінің болуы индикаторы;
- Токтың лақтырылуын өлшеу (Inrush);
- Төмен жиілікті сүзгі;
- Өлшеу шегін автоматты түрде таңдау;
- Көрсеткіштерді ұстап қалу;
- Қуатты автоматты түрде өшіру.
APPA A0 электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Мағынасы |
| Айнымалы ток | |
| Өлшемдер диапазоны | 60... 300 А |
| Қателік шегі | ± (2 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максим. рұқсат | 0,01 А |
| Жиілік жолағы | 50...60 Гц |
| Өлшем орт.ш. зн | еркін нысандағы сигнал (TRMS) |
| Токтың лақтырылуын өлшеу (Inrush) | |
| Өлшем шегі | 300 А |
| Сезімталдық | 5 А |
| Ықпалдастыру кезеңі | 100 мс |
| Жалпы мәліметтер | |
| Түрлендіргіш түрі | Ток трансформаторы |
| Макс. үнділер. саны | 6000 |
| Автоматты кернеу детекторы | Айнымалы кернеу ~ 80 ... 600 В |
| Полярлық көрсеткіші | автоматты |
| Өлшеу жылдамдығы | 2 өзгеріс./с |
| Макс. сымның диаметрі | 25 мм |
| Қуат көзі | 1,5В типті LR44 немесе A76 х 2 |
| Қызмет ету мерзімі ист. тамақтану | 20 сағ |
| Пайдалану шарттары | 0 °С...50 °С, қатысты. ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Автоматты өшіру | 20 минут |
| Габариттік өлшемдер | 147 х 60 х 31 мм |
| Салмақ | 140 г |
- Бағасы: 59 000 ₸

