APPA A12R электрлік өлшеу қысқыштарының мақсаты:
Электр өлшеуіш қысқыштар APPA A12R: Максималды индикацияланатын сан 4000; Дисплейдің артқы жарығы, таңбалардың үлкен өлшемі; Аналогтық шкала; True RMS ерікті пішінді сигнал деңгейінің орташа квадраттық мәнін өлшеу; Айнымалы токты 600 А дейін өлшеу; Тұрақты токты 600 А дейін өлшеу; Айнымалы кернеуді 600 В дейін өлшеу; Тұрақты кернеуді 600 В дейін өлшеу; Кедергіні 400 Ом дейін өлшеу; Тізбектің дыбыстық сигналы; Көрсеткіштерді ұстап тұру; Ең жоғары мәндерді тіркеу (> 10 мс); DCA режимінде нөлді автоматты түрде орнату түймесі; Ең төменгі/ең жоғары мәндерді тіркеу мәндерді өлшеу; Жиілікті өлшеу; Автоматты өшіру; Диаметрі 35 мм-ге дейінгі сымды жабу; Соққыға төзімді өнімділік (1,3 м-ге дейін құлауға мүмкіндік береді); Белдік қапшықпен жабдықталған; Электр қауіпсіздігі және эргономикалық өнімділік; Батарея бөлігінің ыңғайлы орналасуы; Электр қауіпсіздігі: III санат 600 В.
АРРА А12 аналогы, True RMS еркін нысандағы сигналдар деңгейінің орташа квадраттық мәнін өлшеу функциясы қосылды.
Осы сериядағы үлгілермен жабдықталған жоғары контрастты СКД индикаторы жарқын күн сәулесінде де, кіріктірілген артқы жарықтың арқасында абсолютті қараңғыда да дисплейден еш қиындықсыз оқуға мүмкіндік береді. Батареялардың қызмет ету мерзімін ұзарту үшін дисплейдің артқы жарығы автоматты түрде өшіру функциясына ие.
Енді қуат элементтерін ауыстыру үшін құрылғының корпусын бөлшектеудің қажеті жоқ. Батарея бөлімі тек бір бұрандамен бекітілген кішкене қақпақтың астында орналасқан.
Серия құрамында шын мәнінде бірегей сипаттамалары бар бірнеше модельдер бар: үлкен жабыны бар губкалар (51 мм), 1000 А-ға дейінгі ток өткізгіштерден көрсеткіштерді алуға мүмкіндік беретін сенсор және никель-болат қорытпасы губкалар ("H" индексі бар үлгілерде) шағын гистерезиспен (қалдық магнетизм).
APPA A12R электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 400; 600 жылы |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Өлшем орт. зн. | еркін нысандағы сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 400; 600 жылы |
| Қателік шегі | ± (0,7 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 400; 600 А |
| Қателік шегі | ± (1,9 % + шоттың 7 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Өлшем орт. зн. | еркін нысандағы сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 А |
| ТҰРАҚТЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 400; 600 А |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Кіруді қорғау | 600 А |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шектері | 400 Ом |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + 3 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 30 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖИІЛІК (ТОКТЫҢ) | |
| Өлшем шектері | 400 Гц-ке дейін |
| Қателік шегі | ± (0,1 % + 2 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 1 Гц |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Түрлендіргіш түрі | холл датчигі |
| Ең көп индекстелетін сан | 4000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 4 өзгеріс./с |
| Сымның максималды диаметрі | 35 мм |
| Қуат көзі | 9 В ("Крон" типі) |
| Қуаттың қызмет ету мерзімі | 300 сағ |
| Автоматты өшіру | 30 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, қатысты. ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 78х235х51 мм |
| Салмақ | 380 г |
- Бағасы: 117 600 ₸

