Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA A5AR
APPA A5AR электр өлшеуіш қысқыштарының ерекшеліктері:
- Айнымалы токты 200-ге дейін өлшеу ( ±3%) , ажыратымдылығы 0,1 А;
- Тұрақты (1000 В дейін) және ауыспалы кернеуді (750 В дейін) өлшеу, ажыратымдылығы 0,1 В, негізгі қателік ± 0,3%;
- Еркін нысандағы сигналды өлшеу (TrueRMS);
- Кедергіні өлшеу (10 кОм-ға дейін) және тізбекті теру (≤ 25 Ом);
- Диодтарды тестілеу;li> i>Өлшеу режимдері мен шектерін автоматты түрде таңдау (AutoTest);
- Ағымдағы көрсеткіштерді автоматты түрде тіркеу (SmartHold);
- Нәтижені дисплейде ұстап тұру (HOLD);
- Максималды индикатор 10.000-ға дейін, дисплейдің артқы жарығы;
- Сымды қамту 16 мм-ге дейін;
- Қуатты автоматты түрде өшіру (APO - блоктау мүмкіндігімен);
- Контактісіз индикатор өшірулі. дыбыстық және жарық дабылы бар кернеулер (VoltSense режимі);
- Қауіпсіздік, сенімділік, сапа (III санат 600 В/ II санат 1000 В).
APPA A5AR электр өлшеуіш қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
КТҚ келесі жағдайларда нормаланады: (23 ± 5) °С, салыстырмалы ылғалдылық < 75 %
| Параметр | Мағынасы |
| Айнымалы кернеу ( ACV) | |
| Өлшемдер диапазоны | 1,3...750 Жылы |
| Қателік шегі (Базалық) | ± (0,9 % + 3 бірлік) f = 50/60 Гц үшін; ± (1,5 % + 3 бірлік) f = 61..500 Гц үшін |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Жиілік жолағы | 50 ...500 Гц |
| Өлшем орт. зн. | Синус. еркін нысандағы сигнал (Trms) |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| Тұрақты кернеу (DCV) | |
| Өлшемдер диапазоны | 2,1...1000 Жылы |
| Қателік шегі (Базалық) | ± (0,3 % + 2 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| Айнымалы ток (ACA) | |
| Өлшемдер диапазоны | 1 ,5 ...200 А (а/выбор ) |
| Қателік шегі (базалық) | ± ( 3,0 % + 3 бірлік сан. ) |
| Қосымша қателік шегі | ± 1,5% (позициялардың дәлсіздігі.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Жиілік жолағы | 50...60 Гц |
| Өлшем орт. зн. | Синус . еркін нысандағы сигнал ( Trms ) |
| Кіруді қорғау | 200 А |
| Қарсылық | |
| Өлшемдер диапазоны | 0,1 ...10 ком |
| Қателік шегі (базалық) | ± (0,9 %) шегіне байланысты |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| Тізбектің шырылдауы | |
| Іске қосу шегі | ≤ 2 5 Ом |
| Индикация | Жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| Жалпы мәліметтер | |
| Түрлендіргіш түрі | Аудару . тоқа (аш.ш. бастап) |
| Макс. үнділер. саны | 9 999 |
| Өлшеу жылдамдығы | 2 өзгеріс./с |
| Максималды диаметрі | 16 мм |
| Қуат көзі | 2х1,5 В АА А типі |
| Дереккөздің қызмет ету мерзімі. | 250 сағ |
| Пайдалану шарттары | 0 °С...50 °С, қатысты. ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Автоматты өшіру | 10 мин (мүмкіндік. функцияны құлыптау) |
| Габариттік өлшемдер | 54 х 193 х 31 мм |
| Салмақ | 280 ж |
- Бағасы: 72 800 ₸

