APPA A5 электрлік өлшеу қысқыштарының мақсаты:
Электр өлшегіш қысқыштар APPA A5: Айнымалы ток 0,1 ... 200 А (50-60Гц); Тұрақты кернеу 0,1 ... 1000 В; Айнымалы кернеу 0,1 ... 750 В (50Гц-500Гц); Қарсылық 0,1 Ом ... 20 мΩ (автоматты таңдау); Тізбек қоңырауы (50 Ом дейін); Кернеу индикаторы (ВольТсенс); Параметрлерді ұстап тұру; Дисплей 3 1/2 разряд (2000); Сымның максималды диаметрі 16 мм; Қуатты автоматты түрде өшіру (10 мин); Соққыға қарсы өнімділік (1,3 м).
"Ашық" қармау технологиясы ток қысқыштарының көмегімен өлшеулер жүргізудің дәстүрлі процедурасын түбегейлі өзгертіп, оны қарапайым және ыңғайлы етеді. Әсіресе кеңістік шектеулі жағдайларда. APPA A5 ток қысқыштары қауіпті кернеудің (> 80 В) болуын контактісіз анықтаудың бірегей және өте пайдалы функциясымен жабдықталған.
APPA A5 электрлік өлшеу қысқыштарының ерекшеліктері:
- Айнымалы токты өлшеу;
- "Ашық" жақтаулар (ашық кіреберіс);
- Тұрақты және айнымалы кернеуді, кедергіні және тізбекті теруді өлшеу;
- Көрсеткіштерді ұстап қалу;
- Байланыссыз кернеу датчигі (VoltSence);
- Өткізгіштерде 16 мм-ге дейін өлшеу.
APPA A5 электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 0 ... 750 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Жиілік жолағы | 50 ... 500 Гц |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Кіріс кедергісі | 2 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 0 ... 1000 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіріс кедергісі | 2 ХКҚҰ/100 қФ |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 0 ... 200 А |
| Қателік шегі | ± (3,0 % + 3 шот бірлігі) |
| Қосымша қателік шегі | 0,06 А/А артық емес (көрші өткізгіштің ықпалы) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Жиілік жолағы | 50 ... 60 Гц |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Кіруді қорғау | 400 А |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шегі | 200 Ом, 2 кОм, 20 кОм, 200 кОм, 2 мОм, 20 мОм |
| Қателік шегі | ± (0,7% ...1,9%) шегіне байланысты |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 20 ... 50 Ом |
| Индикация | үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Түрлендіргіш түрі | холл датчигі |
| Ең көп индекстелетін сан | 2000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 1,5 өлшем./с |
| Сынақ сымының диаметрі | 16 мм |
| Қуат көзі | 1,5 В АА х 2 типі |
| Қуат көзінің қызмет ету мерзімі | 200 сағ |
| Автоматты өшіру | 10 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 30 °С ; салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін, (75%-да 40 °С-қа дейін, 45%-да 50 °С-қа дейін) |
| Габариттік өлшемдер | 66 х 198 х 46 мм |
| Салмақ | 280 ж |
- Бағасы: 62 400 ₸

