электр өлшеуіш қысқыштар APPA A11
Электрлік өлшеу қысқыштарының мақсаты APPA A11:
Электр өлшеуіш қысқыштар APPA A11: Максималды индикацияланатын саны 4000; Дисплейдің артқы жарығы, таңбалардың үлкен өлшемі; Аналогтық шкала; Айнымалы токты 600 А дейін өлшеу; Айнымалы кернеуді 600 В дейін өлшеу; Тұрақты кернеуді 600 В дейін өлшеу; Кедергіні 400 Ом дейін өлшеу; Тізбектің дыбыстық сигналы; Көрсеткіштерді ұстап тұру; Ең жоғары мәндерді тіркеу (> 10 мс); Ең төменгі/максималды мәндерді тіркеу; Жиілікті өлшеу; Қуатты автоматты түрде өшіру; Диаметрі 34 мм-ге дейінгі сымды жабу; Соққыға төзімді өнімділік (1,3 м биіктіктен құлауға мүмкіндік береді); Белдік қапшықпен жабдықталған; Электр қауіпсіздігі және эргономикалық өнімділік; Батарея бөлігінің ыңғайлы орналасуы; Электр қауіпсіздігі: III санат 600 В.
Осы сериядағы үлгілермен жабдықталған жоғары контрастты СКД индикаторы жарқын күн сәулесінде де, кіріктірілген артқы жарықтың арқасында абсолютті қараңғыда да дисплейден еш қиындықсыз оқуға мүмкіндік береді. Батареялардың қызмет ету мерзімін ұзарту үшін дисплейдің артқы жарығы автоматты түрде өшіру функциясына ие.
Енді қуат элементтерін ауыстыру үшін құрылғының корпусын бөлшектеудің қажеті жоқ. Батарея бөлімі тек бір бұрандамен бекітілген кішкене қақпақтың астында орналасқан.
Серия құрамында шын мәнінде бірегей сипаттамалары бар бірнеше модельдер бар: үлкен жабыны бар губкалар (51 мм), 1000 А-ға дейінгі ток өткізгіштерден көрсеткіштерді алуға мүмкіндік беретін сенсор және никель-болат қорытпасы губкалар ("H" индексі бар үлгілерде) шағын гистерезиспен (қалдық магнетизм).
APPA A11 электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 400; 600 жылы |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 400; 600 жылы |
| Қателік шегі | ± (0,7 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 400; 600 А |
| Қателік шегі | ± (1,9 % + шоттың 7 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Өлшем орт. зн. | синусоидалы сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 А |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шектері | 400 Ом |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + 3 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 30 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖИІЛІК (ТОКТЫҢ) | |
| Өлшем шектері | 400 Гц-ке дейін |
| Қателік шегі | ± (0,1 % + 2 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 1 Гц |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Түрлендіргіш түрі | ток трансформаторы |
| Ең көп индекстелетін сан | 4000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 4 өзгеріс./с |
| Сымның максималды диаметрі | 34 мм |
| Қуат көзі | 1,5 В х 2 (АА типі) |
| Қуаттың қызмет ету мерзімі | 300 сағ |
| Автоматты өшіру | 30 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, қатысты. ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 76х220х50 мм |
| Салмақ | 360 г |
- Бағасы: 83 100 ₸

