Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA A6N
APPA A6N электрлік өлшеу қысқыштарының ерекшеліктері:
- Өлшеу режимін автоматты түрде таңдау (ACV, DCV, ACA);
- Айнымалы ток 0,3 - 600 А;
- Негізгі қателік шегі ±2%;
- Тұрақты кернеу 1,5 - 1000 В;
- Айнымалы кернеу 1 - 750 В;
- Қарсылық 0,1 Ом - 2 кОм;
- Тізбектің шырылдауы;
- Өлшемдерді ұстап тұру;
- Дисплей 4½ (10000);
- Қуатты автоматты түрде өшіру;
- Диаметрі 32 мм дейінгі сымдарды қамту;
- Дисплей жарығын автоматты түрде қосу.
APPA A6N электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 750 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + 3 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Жиілік жолағы | 50 ... 500 Гц |
| Кіріс кедергісі | 1,6 ХКҚҰ/100 қф |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 1000 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + 2 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіріс кедергісі | 1,6 ХКҚҰ/100 қф |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шегі | 600А |
| Қателік шегі | ± (2,0 % + 3 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Жиілік жолағы | 50 ... 60 Гц |
| Кіруді қорғау | 600 А |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шегі | 2000 Жм |
| Қателік шегі | ± (2,0 % + 2 бірлік сан.) |
| Ең жоғары рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 КҚЗ-да |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 200 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Режимді таңдау | автоматты |
| Түрлендіргіш түрі | ток трансформаторы |
| Ең көп индекстелетін сан | 9999 |
| Өлшеу жылдамдығы | 5 өзгеріс./с |
| Сымның максималды диаметрі | 32 мм |
| Қуат көзі | 9 В ("Крон" типі) |
| Қуат көзінің қызмет ету мерзімі | 250 сағ |
| Автоматты өшіру | 30 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан артық емес% |
| Габариттік өлшемдер | 83 х 200 х 48 мм |
| Салмақ | 375 жыл |
- Бағасы: 93 900 ₸

