Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA MA5
APPA MA5 электр өлшеуіш қысқыштарының ерекшеліктері:
- Тұрақты / DCA және айнымалы / ACA токтарын өлшеу: 100 А дейін;
- Тұрақты / DCV және айнымалы / айнымалы кернеуді өлшеу: 1000 В дейін;
- Жоғары ажыратымдылық (1мА/ 1мВ) және дәлдік класы (± 0,7% DCV);
- С.к.з. өлшеу. сигнал өндірісі. нысандар (True RMS);
- Диапазонды автоматты түрде таңдау, сигнал түрін автоматты түрде анықтау (пост./аут.);
- Жиілікті (Гц - ток/кернеу), кедергіні (40 мΩ дейін), визуализациясы бар тізбекті теруді (ContiVision™), диодты сынауды өлшеу;
- Көрсеткіштерді ұстап тұру (Smart Data Hold), Ток пен кернеудің Макс/Мин мәндері;
- "0" параметрі-DCA көрсеткіштері (DC Zero);
- "Ілмек" режимі: дисплейдегі көрсеткіштерді тікелей оқу арқылы 3000А дейінгі ток күшін өлшеу функциясын қолдау (қосымша APPA sFlex-T ток түрлендіргішін пайдалану);
- Контактісіз фазалық айнымалы кернеу детекторы (VoltSeek™);
- Өлшеу орнын жергілікті жарықтандыру (триггер басылған кезде с/д фонарь);
- Соққыға қарсы орындау (1,4 м биіктіктен құлау);
- Артқы жарығы бар СКД дисплей, автоматты түрде өшіру;
- Қауіпсіздіктің жоғары дәрежесі (мыс. III 600 В, мыс. II 1000 жылы);
- Диам өткізгіштеріндегі токты өлшеу. 20 мм-ге дейін;
- Эргономикалық, заманауи дизайн.
APPA MA5 электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Мағынасы |
| Кернеуді өлшеу (AC/DC автоматты таңдау) | |
| Өлшемдер диапазоны (ACA) | 6 - 1000 В (жиілігі 4 0 Гц... 1 Гц-ке) |
| Өлшеу диапазоны (DCA) | 6 - 1000 жылы |
| Максималды рұқсат | 0,001Жылы |
| Өлшеу қателігі (ACV) | ± 1,0% + 5 е.м.т. |
| Өлшеу қателігі (DCV) | ± 0,7% + 2 е.м.т. |
| Ток күшін өлшеу (AC/DC автоматты таңдау) | |
| Өлшемдер диапазоны (ACA) | 0,001 ... 6А...60 A ... 100 А (жиілігі 40 Гц... 1 КГц) |
| Өлшеу диапазоны (DCA) | 0,001 ... 6А...60 А ... 100 А |
| Максималды рұқсат | 0,001 А |
| Өлшеу қателігі (AC / DC) | ± 1,8 % + 5 е.м.т. |
| Тізбектің кедергісі мен тұтастығы | |
| Өлшемдер диапазоны | 0,1 Ом ... 600 Ом ... 40 ХКҚҰ |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Өлшеу қателігі | ± (1,0% + 2 е.м.т. ) |
| Тізбекті теру | ≤ 20 Ом (зв. сигнал сағ астота 2,7 КГц) |
| Жиілік (ГЦ) | |
| Өлшемдер диапазоны | 0,1 Гц ... 1000 Гц ... 50 КГц |
| Максималды рұқсат | 0,1 Гц |
| Өлшеу қателігі | ± (0,5% + 2 е.м.т.) |
| Сыйымдылықты өлшеу | |
| Өлшемдер диапазоны | 1 Қ...1000 мкФ...10 қаржымині |
| Максималды рұқсат | 1 ұҚ |
| Қателік шегі | ± (2,5% + 2 е.м.т.) |
| Токты өлшеу (Sflex-T сыртқы опциясымен) | |
| Өлшем шектері | 300 А/ 3000А |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Өлшеу қателігі | ± (1,0% + 5 е.м.т. ) |
| P-N ауысуын сынау | |
| Өлшемдер диапазоны | 0,4...0,8 Жылы |
| Максималды рұқсат | 0,001Жылы |
| Өлшеу қателігі | ± (1,0% + 5 е.м.т.) |
| Сынақ кернеуі ХХ | 1,8 Жылы |
| Температура | |
| Өлшемдер диапазоны | - 40 °С ... +400 °С |
| Максималды рұқсат | 0,1 ° С |
| Өлшеу қателігі | ± (1,0% + 20 е.м.т.) |
| Кернеу детекторы (VOLTSEEK) | |
| Іске қосу шегі | 60... 100 0 Жылы |
| Индикация | Үздіксіз дыбыстық сигнал; қызыл жарық диоды |
| Жалпы мәліметтер | |
| Қысқыш түрлендіргішінің түрі | холл датчигі |
| Ең көп индекстелетін сан | 6.000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 3 өзгеріс./с |
| Сымның максималды диаметрі | 20 мм |
| Қуат көзі | 1,5 В х 2 (ААА типі ) |
| Қорек көзінің ресурсы | 150 сағ |
| Автоматты өшіру | 20 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, қатысты. ылғалдылық ≤ 80 % |
| Габариттік өлшемдер | 220 х 60 х 33 мм |
| Салмақ | 250 г |
- Бағасы: 151 200 ₸

