Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA A9
Электрлік өлшеу қысқыштарының мақсаты APPA A9:
Электр өлшегіш қысқыштар APPA A9: Айнымалы ток 0,1 ... 400 А (50/60 Гц); Тұрақты кернеу 0,1 В - 1000 В; Айнымалы кернеу 0,1 В - 750 В (50 Гц-500 Гц); Кедергі 0,1 Ом - 2000 Ом (рұқсат 0,1 Ом); Тізбектің сыңғыры (200 Ом дейін); Көрсеткіштерді ұстап тұру; Дисплей 4 1/2 разряд (10000); Сымның максималды диаметрі 27 мм; Қуат 9В; Қуатты автоматты түрде өшіру; Корпус.
- Өлшеу режимдері мен шектерін автоматты түрде таңдау технологиясы әзірлеушілерге бірегей құрылғыны жасауға мүмкіндік берді, оны басқару үшін бір түйме жеткілікті;
- Корпустың екі жағындағы екі балға сол қолмен де, оң қолмен де ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді;
- Осы сериядағы барлық модельдер зондтарды өлшеуге арналған қысқыштармен жабдықталған, оларды ықшам сақтау үшін де, өлшеу кезінде ыңғайлы болу үшін де қолдануға болады;
- Енді қуат элементтерін ауыстыру үшін құрылғының корпусын бөлшектеудің қажеті жоқ. Батарея бөлімі тек бір бұрандамен бекітілген кішкене қақпақтың астында орналасқан.
APPA A9 электрлік өлшеу қысқыштарының ерекшеліктері:
- Өлшеу режимдері мен диапазондарын автоматты түрде таңдау - бір батырмамен басқару;
- Көрсеткіштерді қолмен режимде ұстап тұру (HOLD);
- Қуатты автоматты түрде өшіру.
APPA A9 электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 750 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + 3 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Жиілік жолағы | 50 ... 500 Гц |
| Кіріс кедергісі | 1 ХКұ/100 қф |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 1000 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + 2 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіріс кедергісі | 2 ХКҚҰ/100 қф |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шегі | 400А |
| Қателік шегі | ± (1,8 % + 3 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Жиілік жолағы | 50 ... 60 Гц |
| Кіруді қорғау | 400 А |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шегі | 2000 Жм |
| Қателік шегі | ± (2,0 % + 2 бірлік сан.) |
| Ең жоғары рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 КҚЗ-да |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 200 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Режимді таңдау | автоматты |
| Түрлендіргіш түрі | ток трансформаторы |
| Ең көп индекстелетін сан | 2000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 5 өзгеріс./с |
| Сымның максималды диаметрі | 27 мм |
| Қуат көзі | 9 В ("Крон" типі) |
| Қуат көзінің қызмет ету мерзімі | 250 сағ |
| Автоматты өшіру | 30 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан артық емес% |
| Габариттік өлшемдер | 66 х 198 х 46 мм |
| Салмақ | 260 г |
- Бағасы: 72 800 ₸

