APPA A15R электрлік өлшеу қысқыштарының мақсаты:
Электр өлшеуіш қысқыштар APPA A15R: Максималды индикацияланатын сан 4000; Дисплейдің артқы жарығы, таңбалардың үлкен өлшемі; Аналогтық шкала; True RMS ерікті пішінді сигнал деңгейінің орташа квадраттық мәнін өлшеу; Айнымалы токты 1000 А дейін өлшеу; Айнымалы ток кернеуін 750 В дейін өлшеу; Тұрақты кернеуді 1000 В дейін өлшеу; Кедергіні 400 Ом дейін өлшеу; Тізбектің дыбыстық сигналы; Көрсеткіштерді ұстап тұру; Ең жоғары мәндерді тіркеу (> 10 мс); Ең төменгі/ең жоғары мәндерді тіркеу; Жиілікті өлшеу; Қуатты автоматты түрде өшіру; Диаметрі 1000 Ом дейінгі сымды жабу. 51 мм (шина 24 x 60 мм); Соққыға төзімді өнімділік (1,3 м биіктіктен құлауға мүмкіндік береді); Белдік қапшықпен жабдықталған; Электр қауіпсіздігі және эргономикалық өнімділік; Батарея бөлігінің ыңғайлы орналасуы; Электр қауіпсіздігі: III санат 1000 В.
АРРА А15 аналогы, True RMS еркін нысандағы сигналдар деңгейінің орташа квадраттық мәнін өлшеу функциясы қосылды.
Осы сериядағы үлгілермен жабдықталған жоғары контрастты СКД индикаторы жарқын күн сәулесінде де, кіріктірілген артқы жарықтың арқасында абсолютті қараңғыда да дисплейден еш қиындықсыз оқуға мүмкіндік береді. Батареялардың қызмет ету мерзімін ұзарту үшін дисплейдің артқы жарығы автоматты түрде өшіру функциясына ие.
Енді қуат элементтерін ауыстыру үшін құрылғының корпусын бөлшектеудің қажеті жоқ. Батарея бөлімі тек бір бұрандамен бекітілген кішкене қақпақтың астында орналасқан.
Серия құрамында шын мәнінде бірегей сипаттамалары бар бірнеше модельдер бар: үлкен жабыны бар губкалар (51 мм), 1000 А-ға дейінгі ток өткізгіштерден көрсеткіштерді алуға мүмкіндік беретін сенсор және никель-болат қорытпасы губкалар ("H" индексі бар үлгілерде) шағын гистерезиспен (қалдық магнетизм).
APPA A15R электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 400; 750 жылы |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + шоттың 5 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Өлшем орт. зн. | еркін нысандағы сигнал |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шектері | 400; 1000 жылы |
| Қателік шегі | ± (0,7 % + шоттың 2 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шектері | 400; 1000 А |
| Қателік шегі | ± (1,9 % + шоттың 7 бірлігі) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Өлшем орт. зн. | еркін нысандағы сигнал |
| Кіруді қорғау | 1000 А |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шектері | 400 Ом |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + 3 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 30 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖИІЛІК (ТОКТЫҢ) | |
| Өлшем шектері | 400 Гц-ке дейін |
| Қателік шегі | ± (0,1 % + 2 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 1 Гц |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Түрлендіргіш түрі | ток трансформаторы |
| Ең көп индекстелетін сан | 4000 |
| Өлшеу жылдамдығы | 4 өзгеріс./с |
| Сымның максималды диаметрі | 51 мм (шина 24х60 мм) |
| Қуат көзі | 9 В ("Крон" типі) |
| Қуаттың қызмет ету мерзімі | 300 сағ |
| Автоматты өшіру | 30 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, қатысты. ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Габариттік өлшемдер | 100х265х42 мм |
| Салмақ | 420 г |
- Бағасы: 117 600 ₸

