Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA A3AR
APPA A3AR электр өлшеуіш қысқыштарының ерекшеліктері:
- Айнымалы токты өлшеу : 3 AR үшін 400 А дейін (± 2 %) , 5 AR үшін 200 А дейін (± 3%) , ажыратымдылығы 0,1 А;
- Тұрақты (1000 В дейін) және ауыспалы кернеуді (750 В дейін) өлшеу, ажыратымдылығы 0,1 В, негіздер. қателік шегі ± 0,3%;
- Еркін нысандағы сигналды өлшеу (TrueRMS);
- Кедергіні өлшеу (10 кОм-ға дейін) және тізбекті теру (≤ 25 Ом);
- Диодтарды тестілеу;</li>
- Өлшеу режимдері мен шектерін автоматты түрде таңдау (AutoTest);
- Ағымдағы көрсеткіштерді автоматты түрде тіркеу (SmartHold);
- Нәтижені дисплейде ұстап тұру (HOLD);
- Макс. индикация 10.000-ға дейін , дисплейдің артқы жарығы;
- Сымды қамту: 27 мм (A3 AR), 16 мм (A5 AR) дейін;
- Қуатты автоматты түрде өшіру (APO - блоктау мүмкіндігімен);
- Контактісіз индикатор өшірулі. кернеулер (VoltSense режимі ) дыбыстық және жарық дабылымен;
- Қауіпсіздік, сенімділік, сапа (мыс. III 600 В/мыс. II 1000 жылы).
APPA A3AR электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
КТҚ келесі жағдайларда нормаланады: (23 ± 5) °С, қатысты. ылғалдылығы < 75 %
| Параметр | Мағынасы |
| Айнымалы кернеу ( ACV) | |
| Өлшемдер диапазоны | 1,3...750 Жылы |
| Қателік шегі (Базалық) | ± (0,9 % + 3 бірлік) f = 50/60 Гц үшін; ± (1,5 % + 3 бірлік) f = 61..500 Гц үшін |
| Макс. рұқсат | 0,1 Жылы |
| Жиілік жолағы | 50 ...500 Гц |
| Өлшем орт. зн. | Синус. еркін нысандағы сигнал (Trms) |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| Тұрақты кернеу (DCV) | |
| Өлшемдер диапазоны | 2,1...1000 Жылы |
| Қателік шегі (Базалық) | ± (0,3 % + 2 бірлік сан.) |
| Макс. рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| Айнымалы ток (ACA) | |
| Өлшемдер диапазоны | 1 ,5 ...4 00 А (а/сбор ) |
| Қателік шегі (негіздер.) | ± ( 2 % + 5 бірлік сан. ) |
| Қосымша қателік шегі | ± 1,5% (позициялардың дәлсіздігі.) |
| Максим. рұқсат | 0,1 А |
| Жиілік жолағы | 50...60 Гц |
| Өлшем орт. зн. | Синус . еркін нысандағы сигнал ( Trms ) |
| Кіруді қорғау | 400 А |
| Қарсылық | |
| Өлшемдер диапазоны | 0,1 ...10 ком |
| Қателік шегі (негіздер.) | ± (0,9 %) шегіне байланысты |
| Макс. рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| Тізбектің шырылдауы | |
| Іске қосу шегі | ≤ 2 5 Ом |
| Индикация | Жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| Жалпы мәліметтер | |
| Түрлендіргіш түрі | Аудару . ағым |
| Макс. үнділер. саны | 9 999 |
| Өлшеу жылдамдығы | 2 өзгеріс./с |
| Макс. диаметрі | 27 мм |
| Қуат көзі | 2х1,5 В АА А типі |
| Дереккөздің қызмет ету мерзімі. | 200 сағ |
| Пайдалану шарттары. | 0 °С...50 °С, қатысты. ылғалдылығы 80%-дан артық емес % |
| Автоматты өшіру | 10 мин (мүмкіндік. функцияны құлыптау) |
| Габариттік өлшемдер | 56 х 188 х 28 мм |
| Салмақ | 225 ж |
- Бағасы: 74 600 ₸

