Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
электр өлшеуіш қысқыштар APPA A6DR
APPA A6DR өлшеуіш қысқыштарының ерекшеліктері:
- Тұрақты токты өлшеу 0,3...600 А;
- Өлшеу режимдері мен диапазондарын автоматты түрде таңдау;
- Өлшем. орын. ток 0,3...600 А;
- 0,1...1000 В тұрақты кернеуді өлшеу;
- Айнымалы кернеуді өлшеу 0,1...750 В;
- кедергіні өлшеу 0,1 Ом...10 ком;
- p-n өтпелерін сынау (диодтарды сынау – тек А5, А6D, А6DR)>
- Көрсеткіштерді қолмен режимде ұстап тұру (HOLD);
- Автоұстау пост./орын. ағым;
- Сымды қамту 35 мм-ге дейін;
- Автоматты өшіруді блоктау;
- Жарамдылықты өзін-өзі бақылау, батареялардың ресурсын индикациялау %;
- Дисплей жарығын автоматты түрде қосу (кіріктірілген фотосенсор);
- Ерікті пішіндегі сигналдың орташа квадраттық мәнін өлшеу.
APPA A6DR электрлік өлшеу қысқыштарының техникалық сипаттамалары:
| Параметр | Құндылықтар |
| АЙНЫМАЛЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 750 Жылы |
| Қателік шегі | ± (1,5 % + 3 бірлік шот) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Жиілік жолағы | 50 ... 500 Гц |
| Кіріс кедергісі | 4 кОм ... 375кОм |
| Кіруді қорғау | 750 Жылы |
| ТҰРАҚТЫ КЕРНЕУ | |
| Өлшем шегі | 1000 Жылы |
| Қателік шегі | ± (0,3 % + 2 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 Жылы |
| Кіріс кедергісі | 4 кОм ... 375кОм |
| Кіруді қорғау | 1000 Жылы |
| АЙНЫМАЛЫ ТОК | |
| Өлшем шегі | 600А |
| Қателік шегі | ± (1,0 % +3 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Жиілік жолағы | 50 ... 60 Гц |
| Кіруді қорғау | 600 А |
| ТҰРАҚТЫ ТОК | |
| Тұрақты ток | 600 А |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + 3 бірлік сан.) |
| Максималды рұқсат | 0,1 А |
| Жиілік жолағы | 50 ... 60 Гц |
| Кіруді қорғау | 600 А |
| ҚАРСЫЛЫҚ | |
| Өлшем шегі | 10000 Ом |
| Қателік шегі | ± (1,0 % + 2 бірлік сан.) |
| Ең жоғары рұқсат | 0,1 Ом |
| Кіруді қорғау | 600 КҚЗ-да |
| ТІЗБЕКТІҢ ШЫРЫЛДАУЫ | |
| Іске қосу шегі | 25 Ом |
| Индикация | жиілігі 2 КГц үздіксіз дыбыстық сигнал |
| Кіруді қорғау | 600 Жылы |
| ЖАЛПЫ МӘЛІМЕТТЕР | |
| Режимді таңдау | автоматты |
| Түрлендіргіш түрі | холл датчигі |
| Ең көп индекстелетін сан | 9999 |
| Өлшеу жылдамдығы | 5 өзгеріс./с |
| Сымның максималды диаметрі | 35 мм |
| Қуат көзі | 9 В ("Крон" типі) |
| Қуат көзінің қызмет ету мерзімі | 125 сағ |
| Автоматты өшіру | 20 мин |
| Пайдалану шарттары | 0 °С ... 50 °С, салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан артық емес% |
| Габариттік өлшемдер | 83 х 200 х 48 мм |
| Салмақ | 375 жыл |
- Бағасы: 131 800 ₸

