Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
FLK-V3000FC ВОЛЬТМЕТР
Өлшеу аспаптарының сипаттамалары:
| Өндіруші | FLUKE |
| Есептегіш түрі | вольтметр |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Өлшеу | АС кернеулері |
| Пайдаланылатын дисплей түрі | СКД 3,5 сандар |
| Диапазон өлшемі. кернеулер AC | 6/60/600/1000В |
| Дәлдік өлшемі. мысалы, айнымалы ток тогы | ±(1% + 3 сан) |
| Нақты тиімді мәнді өлшеу | True RMS AC |
| Қорғау сыныбы | IP42 |
| Салмақ | 220жd> |
| Қуат көзі | 2 1,5В LR6 (AA) батареялар |
| Нормаға сәйкес келеді | EN61010 600V CAT IV, EN61010 1000V CAT III |
| Өлшемдері (шир. x шығ. x тереңдігі.) | 64x165x14мм |
- қашықтығы 20м
- 65000 өлшеу нәтижелеріне арналған жад
- Fluke Connect қосымшасымен үйлесімді
- "қолтырауын" типті қысқыштар FLK-AC285
- өлшеу сымдары FLK-TL224 SureGrip
- магнитті аспасы бар бау
- Брутто салмағы: 645.5 g
- Өндірушінің атауы: FLUKE V3000FC
- Бағасы: 187 100 ₸

