Fluke 1734B қуат сапасын тіркеуші қуаттағы үш фазалы желілердің барлық түрлерінде электр энергиясының жоғалуын анықтауға көмектеседі. FlukeConnect қосымшасының көмегімен сіз құрылғыға қашықтан қол жеткізе аласыз, бұл электр желілеріне ұзақ мерзімді диагностикалық зерттеулер жүргізу кезінде ыңғайлы.
Сапа тіркеушісі электр желілерінің қауіпсіз жұмыс қашықтығын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар арнайы қорғаныс құрылғыларына қажеттілікті азайта отырып, электр энергиясын тұтынуды айтарлықтай үнемдеуге мүмкіндік береді.
Тіркеушінің ішкі жады жиырмадан астам өлшеу сеанстарын сақтауға мүмкіндік береді. Оператор бұрынғы көрсеткіштерді ешқашан жоғалтпайды, себебі құрылғы оларды автоматты түрде сақтайды және өлшеу процесінде тікелей талдауға мүмкіндік береді.
Қашықтан басқару пульті ток астында жұмыс істеу қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Сіз Fluke 1734 қуат сапасының тіркеушісін ажыратылған жабдыққа орната аласыз және орнатқаннан кейін қызметкерлер қауіпсіз аймақта болған кезде кернеуді қолдана аласыз. Деректерді беру Интернет арқылы Wi-Fi модулі арқылы, сондай-ақ Bluetooth және USB арқылы жүзеге асырылады.
Жаңартылған бағдарламалық қамтамасыз ету әртүрлі нүктелердегі және әртүрлі уақыттардағы көрсеткіштерді салыстыра отырып, динамикадағы қуат сапасын талдауға мүмкіндік береді. Бұл маманның жұмыс уақытын сауатты бөлуді қамтамасыз етеді. Графикалық параметрлерді жылдам басқаруға және теңшеуге мүмкіндік беретін оңтайландырылған пайдаланушы интерфейсінің арқасында көрсеткіштерді кез келген уақытта алуға болады.
Құрылғының басқа сипаттамалары:
- Кернеудің, токтың, қуаттың, қуат коэффициентінің, тұтынылатын электр энергиясының және соған байланысты параметрлердің мәндерін автоматты түрде алу және тіркеу.
- CAT IV жүйесіндегі 600/CAT III жүйесіндегі 1000 қауіпсіздік стандарттарына технологиялық кірісте және төменгі деңгейлерде пайдалану үшін сәйкес келеді.
- Компьютерді пайдаланбай толық орнату.
- Сәйкес бағдарламалық құрал опциясын сатып алған кезде Fluke Connect мультиметрлерімен синхрондаңыз.
| Fluke 1734 электрлік сипаттамалары | |
|---|---|
| Тамақтандыру | |
| Кернеу диапазоны: | өлшеу тізбегінен қуат алған кезде кіріс сақтандырғыш төлкені пайдалана отырып, 100 В-тан 500 В-қа дейін стандартты қуат сымын (IEC 60320 C7) пайдаланған кезде 100-ден 240 В-қа дейін |
| Тұтынылатын қуат | Ең көбі 50 ВА (макс. 15ВА IEC 60320 кірісі арқылы қуат алған кезде) |
| ПӘК | ≥ 68,2% (энергия үнемдеу ережелеріне сәйкес) |
| Макс. жүктемесіз тұтыну | < 0,3 Вт тек IEC 60320 кірісі арқылы қуат алған кезде |
| Қоректендіру желісінің жиілігі | 50/60 Гц ± 15% |
| Батарея | Литий-ионды 3,7 В, 9,25 Вт-сағ, пайдаланушы ауыстырады |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | Стандартты жұмыс режимінде төрт сағат, қуатты үнемдеу режимінде 5,5 сағатқа дейін |
| Зарядтау уақыты | < 6 сағат |
| Деректерді жинау | |
| Рұқсат | 16-разрядты синхронды іріктеу |
| Деректерді алу жиілігі | 10,24 КГц-тен 50/60 Гц-ке дейін, желі жиілігімен синхрондалады |
| Кіріс сигналының жиілігі | 50/60 Гц (42,5-тен 69 Гц-ке дейін) |
| Тізбектердің түрлері | 1-φ, 1-φ IT, бөлінген фаза, 3-φ дельта, 3-φ жұлдыз байланысы, 3-φ жұлдыз байланысы IT, 3-φ жұлдыз байланысы теңдестірілген, 3-φ Арон/Блондель әдісі (2 элементті дельта), 3-φ "ашық үшбұрыш" байланысы, тек токтар (жүктемелерді зерттеу) |
| Жад көлемі | Ішкі флэш-жады (пайдаланушымен алмастырылмайды) |
| Жад көлемі | Әдетте 1 минуттық интервалмен және 500 оқиғамен 8 аптаға созылатын 10 тіркеу сеансы |
| Базалық аралық | |
| Өлшенген параметрлер | Кернеу, ток, всп., жиілік, THD В, THD А, қуат, қуат коэффициенті, іргелі қуат, DPF, энергия |
| Орташаландыру аралығы | Пайдаланушының таңдауы бойынша: 1 сек, 5 сек, 10 сек, 30 сек, 1 мин, 5 мин, 10 мин, 15 мин, 30 мин |
| Мин./макс. орташаландыру уақытының мәндері | Кернеу, ток күші: толық циклдің орташа квадраттық мәні әрбір жарты цикл сайын Vsp арқылы жаңартылады. қуат көзі: 200 мс |
| Тұтыну аралығы (энергия өлшегіш режимі) | |
| Өлшенген параметрлер | Энергия (Втсағ, варч, ВАч), қуат коэффициенті, максималды жүктеме, энергия құны |
| Аралық | Пайдаланушының таңдауы бойынша: 5 минут, 10 минут, 15 минут, 20 минут, 30 минут, өшірулі |
| Стандарттарға сәйкестік | |
| Тамақтандыру | IEEE 1459 |
| Интерфейстер | |
| USB-A | Файлды USB-жинақтағыш арқылы тасымалдау, микробағдарламаны жаңарту Макс. ток: 120 мА |
| WiFi | Файлдарды тасымалдау және тікелей қосылым немесе WIfi инфрақұрылымы арқылы қашықтан басқару |
| Bluetooth | 3000 сериялы Fluke Connect® модульдерінен қосалқы өлшеу деректерін оқу (жаңартылған 1734 немесе 1732 үлгісі қажет) |
| USB-mini | Құрылғыдан компьютерге деректерді жүктеу |
| Кернеу кірістері | |
| Енгізулер саны | 4 (3 фаза және бейтарап) |
| Максималды кіріс кернеуі | 1000 V rms, CF 1,7 |
| Жалпы кіріс кедергісі | 10 АНа |
| Өткізу қабілеті (-3 дБ) | 42,5 Гц – 3,5 КГц |
| Масштабтау | 1:1 және айнымалы |
| Өлшем санаты | 1000 V CAT III / 600 V CAT IV |
| Ток кірістері | |
| Енгізулер саны | 3, режим қосылған сенсор үшін автоматты түрде таңдалады |
| Кіріс кернеуі | Қысқыштағы кіріс: 500 мВ (орташа КВ. мәні.)/50 мВ (орташа КВ. мәні.), CF 2,8 |
| Роговский белдеуіне кіру | 150 мВ (орташа КВ. мәні.) / 15 мВ (орташа кВ. мән.) 50 Гц, 180 мВ (орташа КВ. мәні.) / 18 мВ (орташа кв. мән.) 60 Гц жиілікте; CF 4; барлығы зондтың номиналды диапазонында |
| Диапазон | 1А-дан 150А-ға дейін / 10А-дан 1500А-ға дейін жұқа икемді ток сенсоры бар, i17XX-flex1500 12 дюйм 3 А-дан 300 А-ға дейін / 30 А-дан 3000 А-ға дейін жұқа икемді ток сенсоры бар, i17XX-flex3000 24 дюйм 6А-дан 600А-ға дейін / 60А-дан 6000А-ға дейін жұқа икемді ток сенсоры бар, i17XX-flex6000 36 дюйм 40 мА-дан 4 А-ға дейін / 0,4А-дан 40 А-ға дейін 40 А i40s-EL тістеуіктерімен |
| Өткізу қабілеті (-3 дБ) | 42,5 Гц – 3,5 КГц |
| Масштабтау | 1:1 және айнымалы |
| Қосалқы енгізулер | |
| Енгізулер саны | ="2" |
| Кіріс сигналының диапазоны | тұрақты ток 0-ден ±10 В-қа дейін, 1 көрсеткіш/с |
| Масштабтау коэффициенті (2014 жылдан бастап қол жетімді) | Пішім: mx + b (күшейту және ығысу), пайдаланушы орнатады |
| Көрсетілген бірліктер (2014 жылдан бастап қол жетімді) | Пайдаланушы реттейтін (7 таңба, мысалы, °C, ф./кв.д. немесе м/с) |
| Сымсыз байланыс | |
| Енгізулер саны | ="2" |
| Қолдау көрсетілетін модульдер | Fluke Connect® 3000 сериялы |
| Деректерді жинау | 1 көрсеткіш/с |
| Пайдалану шарттарының сипаттамасы | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10-дан +50 °C-қа дейін (14-тен 122 °F дейін) |
| Сақтау температурасы | -20 °C-тан +60 °C-қа дейін (-4 °F - 140 °F), батареямен: -20 °C-тан +50 °C-қа дейін (-4 °F - 122 °F) |
| Жұмыс кезінде рұқсат етілген ылғалдылық | 10 °C-тан 30 °C-қа дейін (50 °F-тан 86 °F) макс. 95% сал. ылғалды. 30 °C-тан 40 °C-қа дейін (86 °F-тан 104 °F) макс. 75% сал. ылғалды. 40 °C-тан 50 °C-қа дейін (104 °F-тан 122 °F) макс. 45% сал. ылғалды. |
| Пайдалану кезіндегі теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м-ге дейін (4000 м-ге дейін, рейтингі CAT II-де 1000-ға дейін төмендеген / CAT III-де 600 / CAT IV-де 300) |
| Сақтау кезіндегі теңіз деңгейінен биіктік | 12 000 м |
| Ғимарат | EN60529 стандартына сәйкес IP50 |
| Діріл. | MIL-T-28800E, 3 типті, III класс, В типі |
| Қауіпсіздік | IEC 61010-1 IEC желілік кірісі: Асқын кернеу санаты II, Ластану дәрежесі 2 Кернеу терминалдары: Асқын кернеу санаты IV, ластану дәрежесі 2 IEC 61010-2-031: CAT IV 600В / CAT III 1000В |
| Электромагниттік үйлесімділік | EN 61326-1: Өнеркәсіптік CISPR 11: 1 топ, А класы |
| Температуралық коэффициент | 0,1 x қателік спецификациясы/°C |
| Жалпы сипаттамалар | |
| Түрлі-түсті СКД дисплей | 4,3 дюймдік белсенді матрицалық TFT, 480 x 272 пиксель, сенсорлық тақта |
| Кепілдік | Аспап және қуат блогы: Екі жыл (батареяға қолданылмайды) Аксессуарлар: бір жыл Калибрлеу циклі: екі жыл |
| Өлшемдері | Аспап: 19,8 x 16,7 x 5,5 сантиметр (7,8 x 6,6 x 2,2 дюйм) Қуат көзі: 13,0 x 13,0 x 4,5 см (5,1 x 5,1 x 1,8 дюйм) Қуат көзі қосылған құрылғы: 19,8 x 16,7 x 9 см (7,8 x 6,6 x 3,5 дюйм) |
| Салмақ | Аспап: 1,1 кг (2,5 фунт) Қуат көзі: 400 г (0,9 фунт) |
| Рұқсатсыз ашудан қорғау | Кенсингтон құлыпына арналған слот |
| I17xx-flex 1500 12 дюймдік икемді ток сенсорының сипаттамалары | |
| Өлшеу диапазоны | айнымалы токтың 1-ден 150 А-ға дейін / айнымалы токтың 10-нан 1500 А-ға дейін |
| Рұқсат етілген ток | 100 кА (50/60 Гц) |
| Эталондық шарттардағы өзіндік қателік* | көрсеткіштердің ± 0,7% |
| Қателік шегі 173x + iFlex | ±(көрсеткіштердің 1%-ы + диапазонның 0,02%-ы) |
| Жұмыс температурасы диапазонындағы температуралық коэффициент | 0,05% көрсеткіштер/°C 0,09% көрсеткіштер/°F |
| Жұмыс кернеуі | CAT III-де 1000, CAT IV-де 600 |
| Зонд кабелінің ұзындығы | 305 мм (12 дюйм) |
| Зонд кабелінің диаметрі | 7,5 мм (0,3 дюйм) |
| Иілудің ең аз радиусы | 38 мм (1,5 дюйм) |
| Шығыс сигнал кабелінің ұзындығы | 2 м (6,6 фут) |
| Салмақ | 115 ж |
| Зонд кабелінің материалы | TPR |
| Муфтаның материалы | POM + ABS/PC |
| Шығыс кабелі | TPR/PVC |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -20 °C-тан +70 °C-қа дейін (-4 °F - 158 °F) тексерілетін өткізгіштің температурасы 80 °C-тан (176 °F) аспауы керек. |
| Температура, жұмыс істемейтін күйде | -40 °C-тан +80 °C-қа дейін (-40 °F-тан 176 °F-қа дейін) |
| Салыстырмалы ылғалдылық, пайдалану | конденсациясыз 15%-дан 85% -ға дейін |
| Қорғау дәрежесі | IEC 60529:IP50 |
- Бағасы: 2 650 100 ₸

