Ресейлік тұтынушыға таныс PCE XT сериялы видеоэндоскоп жаңа камера мен жаңа зонд алды. Енді аспапты құбырлар мен желдету жүйелерін, каналдар мен резервуарларды тексеру кезінде пайдалануға болады. Диаметрі 28 мм басқарылмайтын камера. қуатты артқы жарығы бар және су астында жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
|
Өнеркәсіптік телеинспекция жүйесі / 4 ГБ жад картасы / Фото және бейне жазу / Диаметрі 28 мм / зондтың ұзындығы 22 метр |
|
|
Құбырларды, желдету жүйелерін, кәріздерді және шахталарды тексеруге арналған өндірістік телевизиялық инспекция жүйесі. Камераның шағын диаметрі (28 мм) технологиялық қосарланудың шектеулі кеңістігінде бейнеэндоскоппен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кескінді жазу үшін құрылғы сыйымдылығы 4 ГБ SD типті жад картасын пайдаланады. |
|
| - Камераның диаметрі 28 мм - Герметикалық камера, IP 68 - ашық жарық - ықшам бас блок> - Ұзындығы 22 м кабель - Стандартты аккумулятордан жұмыс істейді - SD типті жад картасына жазу - Щетка орталықтандырғышымен және жад картасымен бірге жеткізіледі |
|
|
Техникалық сипаттамалар |
|
| Кабель диаметрі | 28 мм |
| Кабель ұзындығы | 22 м |
| Көру өрісінің тереңдігі | 10.... мм |
| Көру бұрышы | 150,8 ° |
| Жарықтандыру | 8 жарық диоды |
| Назар аудару | автоматты түрде |
| Ақ түс балансы | бекітілген |
| Бейнесенсор | CMOS |
| Рұқсат | 640 x 480 |
| Жаңарту жиілігі | 30 / s |
| Көрсету | 3,5 " TFT |
| Интерфейс | Mini-USB 1.1 және AV out |
| Естелік | фото және бейне жазу |
| Естелік | 4 GB SD |
| Қысу форматы | MPEG4 |
| Фотосурет форматы | JPEG (640 x 480) |
| Бейне режимі | NTSC & PAL |
| Фидеоформат | ASF (320 x 240) |
| Басқарма | мәзір функциялары |
| Жұмыс температурасы | -10 ... +70 °C |
| Тамақтандыру | 3,7 В Литий-ионды батарея |
| Аспаптың габариттері | 207 мм х 118 мм (79 мм) х 37 мм |
| Қорғау сыныбы | IP 68 |
|
|
|
| Диаметрі | 28 мм |
| Зондтың ұзындығы | 22 м |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | PCE |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 1 685 100 ₸



