Зондтың ең аз диаметрі бар бейнеэндоскоп - небәрі 3,9 мм. Аспап объектіні бөлшектемей және бұзбай, ең кішкентай тесікке немесе механизмге қарауға мүмкіндік береді. Құрылғы жұмысқа толығымен дайын, жеткізілім көлеміне арнайы бүйірлік көрініс айнасы кіреді, ол сонымен қатар бағыттаушы қызметін атқарады.
|
Өнеркәсіпке, автосервистерге, ғылыми зерттеулерге, реставрациялық жұмыстарға арналған бейнеэндоскоп / 2 ГБ жад картасымен> Деректерді беру кабелі жиынтықта / Диаметрі небәрі 3,9 мм, ұзындығы 1 м
|
|
|
PCE XT 360 бейне эндоскопы жабдықты жөндеу, қалпына келтіру немесе техникалық қызмет көрсету жұмыстарында арнайы тапсырмаларды орындауға арналған. Диаметрі небәрі 4 мм болатын зонд машиналар мен жабдықтардың ең қол жетпейтін бұрыштарына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Алынған деректерді құрылғының жад картасына сақтауға, компьютерге тасымалдауға немесе тікелей құрылғыда көруге болады. бүйірлік көрініс айнасы ыдыс жинағына кіреді. Ол қуыс металл түтік түрінде жасалған және бір уақытта жету қиын жерлерге бағыттаушы ретінде қызмет ете алады. |
|
|
|
|
|
- Зондтың ең аз диаметрі және 4 диодтан жасалған жарықтандыруы бар бейнеэндоскоп
|
|
| Техникалық сипаттамалар: | |
| Үлгі |
PCE-VE 360N |
| Жұмыс ұзындығы | 1000 мм |
| Бейнесенсор | CMOS |
| Рұқсат / Бейнесенсор (динамикалық/ статикалық) | 320 x 240 / 640 x 480 |
| Жаңарту жиілігі | 30 / сек |
| Жарықтық | автоматты түрде |
| Ақ түс балансы | бекітілген |
| Көру бұрышы | 67 ° |
| Көру өрісінің тереңдігі | 1,5 ... 10 см |
| Жарықтандыру | 4 жарық диоды |
| Кабель диаметрі | 3,9 мм |
| Көрсету | 3,5 " TFT |
| Интерфейс | шағын-USB 1.1 (AV out / AVin) |
| Естелік | 2 ГБ (SD типті карта) |
| Қысу форматы | MPEG4 |
| Фотосурет форматы | JPEG (640 x 480) |
| Бейне форматы | NTSC & PAL |
| Бейне форматы | ASF (320 x 240) |
| Пайдалану және сақтау температурасы | -10 ... +50 °C |
| Тамақтандыру | 3,7 В қайта зарядталатын батареяtd> |
| Салмақ | 450 гр. |
|
|
|
|
Жеткізу жиынтығы: 1 x 2 ГБ SD типті жад картасы |
|
| Диаметрі | 3,9 мм |
| Зондтың ұзындығы | 1 м |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | PCE |
- Бағасы: 1 273 800 ₸


