| Жеделдету бойынша жиынтық мән | 0-ден 999,9 м/с2-ге дейін |
| Мойынтіректердің жағдайын бағалау | 0-ден 999,9 g SP дейін |
Техникалық сипаттамалар: |
|
Жұмыс ауқымы |
|
| Жеделдету бойынша жиынтық мән | 0-ден 999,9 м/с2-ге дейін |
| Мойынтіректердің жағдайын бағалау | 0-ден 999,9 g SP дейін |
| Айналымдар саны | 20 - 200.000 1/ мин / 0,5-тен 3.333 Гц-ке дейін |
| Температураны өлшеу (міндетті емес) | 0-ден 200 °C / 32-ден 392 °F дейін |
Жиілік диапазоны |
|
| Жеделдету бойынша жиынтық мән | 1 - 1.000 / 10 - 1.000 / 10 - 10.000 Гц |
| Мойынтіректердің жағдайын бағалау | 5-тен 50 КГц-ке дейін |
| Соғу жиілігі (опция) | 10-нан 1.000 Гц-ке дейін |
Қосқыштар |
|
| 1 BNC-өлшеу кірісі | талдаушы |
| 1 букса, 5-полярлы | Жиілік / Температуралық датчик |
| 1 кіріктірілген букса | зарядтау құрылғысы үшін |
Жеделдету сенсоры |
|
| HMA 1140 | 100 мВ/гр |
Жалпы мәліметтер |
|
| Көрсету | артқы жарығы бар LCD графикалық дисплей Ажыратымдылығы: 122 x 32 пиксель |
| Өлшемдері | 80 мм х 160 мм х 40 мм |
| Салмақ | 350 гр. |
| Тамақтандыру | NimH, 3 х 2700 МАч |
| Жұмыс/зарядтау уақыты | 6 сағат / 2 сағат</td> </tr> |
Жеткізу жиынтығы:
1x MC 1100 виброметрі, 1x HMA 1140 сенсоры, 1,5 м қосылым кабелі, 1x сынақ конусы, 1x магниттік платформа, 1x зарядтағыш, 1x пайдаланушы нұсқаулығы,
1x аспаптық қорап
- Бағасы: 2 411 400 ₸

