PCE-VM 3D діріл анализаторы / құлаққаптарды қосуға арналған интерфейс / адаптерлердің бірнеше түрі
PCE-VM 3D діріл анализаторы жұмыс істеп тұрған машиналар мен жабдықтардың діріл деңгейін бағалау үшін үдеуді, жолды және жылдамдықты жылдам өлшеуге мүмкіндік береді. Өлшеу үш ось бойынша орындалады, x-, y- және z. Аспап ақауларды олардың қалыптасу және даму сатысында анықтауға мүмкіндік береді. PCE-VM 3D діріл анализаторының үлкен дисплейі жеке параметрлердің мәндерін ғана емес, сонымен қатар діріл спектрін де көрсетуге мүмкіндік береді. Бұл құрылғыға опция ретінде әртүрлі адаптерлер ұсынылады. Құрылғының дисплейі жарықтандырылған және толық қараңғыда да жұмыс істеуге мүмкіндік береді. аспаптың шағын салмағы - небәрі 305 гр. аспапты әртүрлі аулауларда пайдалануға мүмкіндік береді.
- Жиілік диапазоны: 10 Гц ... 10 КГц
- Үдеуді, жылдамдықты және орын ауыстыруды өлшеу
- Артқы жарығы бар үлкен LCD дисплейі
- Мәндердің үш шкаласы
- Common режимі
- Спектрлік анлиз және тербеліс спектрін бейнелеу
- Дабыл жүйесі
Техникалық сипаттамалар |
|
Диапазон |
|
| Жеделдету | 0,1 m/s² ... 400,0 м/сек² (Peak); (0 ... 40 g force) |
| Жылдамдық | 0,01 ... 400,0 мм/сек |
| Орын ауыстыру | 0,001 мм ... 4,000 мм (Peak-Peak) |
Жиілік диапазоны |
|
| Жеделдету | 10 Гц ... 10 КГц |
| Жылдамдық | 10 Гц ... 10 КГц |
| Орын ауыстыру | 10 Гц ... 10 КГц |
Жалпы сипаттамалар |
|
| Рұқсат | 0,25 Hz |
| Дәлдік | ± 5 % |
| Интерфейс | RS-232C |
| Тамақтандыру | 2 х АА 1,5 В |
| Қолдану шарттары | 0 ... +50 °C / < 95 % |
| Өлшемдері | 130 х 70 х 30 мм |
| Салмақ | 305 гр. |
Жеткізу жиынтығы:
1x PCE-VM 3D діріл анализаторы, 1x 1,5 м кабель, 1x магниттік ұстағыш, 1x үш осьті талдау сенсоры: x-, y-, z-, 2x контактілі конус, 2x AA 1,5 В батарея, 1x пайдаланушы нұсқаулығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCE |
- Бағасы: 1 096 000 ₸

