Дамудың бастапқы кезеңінде түйіндердің ақауларын анықтауға арналған электронды виброметр (стетоскоп). Құрылғы машиналар мен жабдықтарды, мойынтіректерді, сорғыларды және т.б. тексеру кезінде қолданылады.Жұмыс диапазоны: 10 КГц дейін.
|
Тораптар мен жабдықтардың жасырын ақауларын уақтылы анықтауға арналған виброметр |
|
|
Виброметр шағын қол аспабы болып табылады және батареялармен жұмыс істейді. Құрылғы түйіннің шуының жоғарылауы немесе бөгде дыбыстардың болуы арқылы жасырын ақауларды анықтау үшін қолданылады. Осылайша, құрылғы жабдықтың істен шығуын болдырмауға және бұзылу орын алғанға дейін жасырын ақауларды анықтауға мүмкіндік береді. Құрылғы эргономикалық. жеңіл және жұмысқа ыңғайлы. Құрылғының негізі минималды шуды анықтауға мүмкіндік беретін пзендор болып табылады. Аспап дыбыстың барынша қанықтылығына қол жеткізу үшін шулармен үш кезеңде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жинаққа позицияны реттейтін эргономикалық ғылым мамандары кіреді және құрылғыға ұзындығы 2 м кабель арқылы қосылады.
|
|
|
|
|
| Техникалық сипаттамалар | |
| Жиілік диапазоны | 100 Гц...10 КГц |
| Дыбыс деңгейі | реттелетін |
| Тамақтандыру | 1 батарея x 9В, |
| Ғимарат | пластикалық ABS |
| Пайдалану температурасы | -10 ... +55 °C |
| Өлшемдері | 206 x 50 x 32 мм |
| Сенсор (алмалы-салмалы ) | 1 x 290 мм; 1 x 70 мм (ұзындығы) |
|
|
|
|
|
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | PCE |
- Бағасы: 159 600 ₸





