Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Импульстік шығысы бар екпінді жел жағдайында жұмыс істеуге арналған импульстік шығысы бар анемометр / өлшеу диапазоны 60 м/с дейін (қысқа мерзімді) /
PCE-WL1 және PCE-WL2 анемометрлерімен жұмыс істеуге арналған
PCE-KWS1 анемометрі PCE-WL метеодеректер тіркеушісімен бірге жұмыс істеу үшін пайдаланылады. Импульстік шығысы бар қарапайым және сенімді дизайн
- Қарапайым конструкция
- Қарапайым монтаждау
- жалғау кабелі 3 м
- WL 1 және WL 2 сериялы тіркеушілерге жарамды
|
Техникалық сипаттамалар: |
|
| Жылдамдық бойынша шығу | 0 ... 100 Гц |
| Өлшемдер диапазоны | 0,9 ... 40 м/сек |
| Өлшеу жылдамдығы | ± 0,5 м/с немесе 5% в. М |
| Жылдамдық бойынша жүктеме | макс. 60 м/с қысқа мерзімді екпіндер |
| Байланыс жүктемесі | 10 VA, max. 42 V DC, max. 0,4 A |
| Жұмыс ауқымы | 5 ... 355 ° |
| Сенсор | 0 ... 1 кОм |
| Орнату | көтергіш құбырға орнату 31 мм |
| Пайдалану температурасы | -25 ... +60 °C (мұздануды болдырмау үшін) |
| Кабель | 3 м; LiYY 4 x 0,5 мм2 |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Өлшемдері | 418 х 30 мм | Салмақ | 1000 гр. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCE |
- Бағасы: 715 700 ₸

