Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жел ағынының жылдамдығын өлшеуге арналған дөңгелегі бар ықшам анемометр және аналогтық шығысы 4...20А
|
|
|
|
Аналогтық шығысы 4 ... 20Ма болатын PCE-CWG1 ықшам анемометр |
|
|
- қарапайым және ықшам анемометр |
- 3 метрлік жалғау кабелі |
|
|
|
| Шығу | 4 ... 20 mA |
| Жұмыс ауқымы | 0 ... 50 m/s |
| Дәлдік | ± 0,5 m/s oder 3 % v. M |
| Жүктеме макс. | max. 80 m/s kurzzeitig |
| Көпір | 15 В жұмыс кернеуіндегі кернеу кезінде 500 Ом |
| Тамақтандыру | 9 ... 30 В айнымалы / тұрақты ток 50 мА-дан астам |
| Монтаждау | Құбырға |
| Жылыту | тұрақты/айнымалы токта 24-тен астам, макс. 20 Вт |
| Пайдалану температурасы | -25 ... +60 °C |
| Кабель | 13 м; Лий 6 х 0,25 мм2 |
| Қорғау сыныбы | IP54 | </tr>
| Салмақ | 500 гр. |
|
Жеткізу жиынтығы: |
|
|
1 x PCE-CWG1, 1 x пайдаланушы нұсқаулығы |
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCE |
- Бағасы: 658 800 ₸

