Ағынның жылдамдығын, температурасын, тіркеуші функциясын және 16 000 мәнді жадты, RS-232 деректер кабелін, бағдарламалық құралды және көлемдік ағынды есептеу функциясын өлшеуге арналған жоғары дәлдіктегі термоанемтр
|
|
|
|
PCE 009 термоанемометрі негізгі қасиеттердің - баға/сапаның оңтайлы үйлесіміне ие. Ол жоғары дәлдікті қамтамасыз етеді, деректерді үздіксіз жинау және сақтау және оларды кейіннен компьютерге тасымалдау функциясына ие. Құрылғының жады 16000 мәнге дейін сақтауға мүмкіндік береді. Негізгі қолдану саласы: жабдықтың жұмысын бақылау, талдау, баптау үшін климаттық және желдету жүйелеріне техникалық қызмет көрсету. Аспап ғылыми зерттеулерде де қолданылады. Жұқа зонд (диаметрі 8 мм) термоанемометрді жету қиын жерлерде қолдануға ыңғайлы етеді. Егер сіз бетінің ауданын енгізсеңіз, құрылғы ауа ағынының көлемін автоматты түрде м3/мин есептейді. |
|
|
Аспаптың қасиеттері :
- басқаруда қарапайым |
|
| Техникалық параметрлер | |
|
Өлшеу диапазоны :
ағын үшін есептелетін мән : |
0,2 ... 20,0 0,0 ... 50,0 (зонд) 0 ... 36.000 |
| Рұқсат - Ағынның жылдамдығы - Ауа температурасы - Көлемді ауа ағыны (CCM) |
0,1 м/сек (оның ішінде басқа өлшем бірліктері үшін) 0,1 °C 0,001 ... 1 м3/мин (мәннен) |
| Дәлдік - Ағынның жылдамдығы - Температура - Ауаның көлемдік шығыны (CCM) |
±1 % (диапазоннан) немесе ±5 % құндылықтар ±0,8 °C есептелетін мән |
| Жаңарту жиілігі | 1 сек. |
| Температуралық зонд | - телескопиялық зонд / сенсор - ширатылған ұзындығы 280 мм - жайылған ұзындығы 940 мм - диаметрі max. 12 мм - диаметрі min 8 мм |
| Кіріктірілген жады | 16.000 мәндер |
| Деректерді сақтау аралығы | 2 секундтан 9 сағатқа дейін (реттелетін) |
| Порт | RS-232 |
| Бағдарламалық қамтамасыз ету / деректер кабелі RS-232 | - жиынтықта, Win `95, `98, `2000, `XP - MS-Excel кестесіне деректерді импорттау |
| Көрсету | 58 х 34 мм, СК |
| Сыртқы шарттар | Анемометр: 0 °C ... 40 °C / < 80 % r.F. Температуралық зонд: 0 °C ... 50 °C / < 80% сал. ылғалды. |
</tr>
| Тамақтандыру | 4 батарея x 1,5 В |
| Автоматты түрде өшіру | 5 минуттан кейін |
| Аспаптың өлшемдері | аспап: 200 x 76 x 38 мм Зонд: диаметрі 8 мм x 940 мм макс. Ұзындығы - 280 мм |
| Ғимарат | пластикалық ABS |
| Салмақ | 515 гр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCE |
- Бағасы: 693 500 ₸


