ScoutGuard SG2060-X – нарықтағы ең жетілдірілген цифрлық құрылғылардың бірі. Міне, 20 мегапиксельді камерамен жабдықталған камера қақпағы, ол fullHD бейнелерін жасауға және фотосуреттерді 1600x1200, 4320x3240 мп дейінгі ажыратымдылықта сақтауға мүмкіндік береді. Түнгі уақытта қуатты жарықтандырудың арқасында сіз 30 метрге дейінгі қашықтықта шолу жасай аласыз. 32 гигабайттан аспайтын карталарды қолдайтын көптеген модельдерден айырмашылығы, бұл камера қақпағы деректерді SD және SDHC тасымалдаушыларына 64 ГБ дейін сақтай алады.
SCOUTGUARD SG2060-X МОДЕЛІ ТУРАЛЫ ҚОСЫМША АҚПАРАТ
Қорғалатын аумақта бақылау жүргізу үшін екі нұсқа қолданылады:
- Белсенділік анықталған кезде түсірілімді автоматты түрде бастау. Яғни, қозғалыс датчигі іске қосылғанда. Қозғалысы аз учаскелер үшін тиімді.
- Берілген кесте бойынша қосу. Белсенділік деңгейі жоғары аймақтар үшін өзекті.
Корпустың IP54 қорғаныс класы бар. Сондай-ақ, температура +70 °C дейін көтерілгенде немесе -30 °C дейін төмендегенде электрониканың толық қауіпсіздігіне кепілдік беріледі.
Құрылғы батареялардың энергиясын өте үнемді жұмсайды, соның арқасында ол алты ай бойы батареяның қызмет ету мерзімін сақтайды. Бұған өндіруші пакетке GSM модулін қоспағандықтан қол жеткізілді.
SCOUTGUARD SG2060-X КАМЕРА ҚАҚПАҒЫНЫҢ ҚОЛДАНУ САЛАЛАРЫ
Мұндай құрылғыларды табиғатты қорғау қызметімен байланысты адамдар бұрыннан таңдаған. Бақылаудың бұл түрінің жүйелері жабайы жануарлардың мекендеу ортасы болып табылатын аумақты бақылауға мүмкіндік береді. Жалпы жағдайды бақылауға, түрлердің мінез-құлқын зерттеуге, бөгде адамдардың шабуылынан қорғауды қамтамасыз етуге болады.
Сатып алушылардың арасында техникалық жаңалықтарды енгізетін аңшыларды да кездестіруге болады. Орманда орнатылған осындай камералардың көмегімен белгілі бір секторда қанша адам бар екенін және т.б. анықтауға болады.
SCOUTGUARD SG2060-X ОРМАН КАМЕРАСЫНЫҢ НЕГІЗГІ ПАРАМЕТРЛЕРІ
- Камера: 20 Megapixel Color CMOS
- Бейне: 1920x1080 (15к/с), 1280x720 ( 30к/с)
- Сурет: 20Mп (4320x3240), 14 Mп (2560x1920), 8Mп (1600x1200)
- MMS: Жоқ
- Жұмыс температурасы: –30°C…+70°C
- Көру бұрышы/Объектив: 57 бұршақ./ F - 2.4</li>
- Өлшемдері/Салмақ: 140 х 80 х 50 мм / 280 г.
- ИК жарықтандыру: 30 метрге дейін
- IP54, ылғалдан қорғау СК-дисплейАртықшылықтары: , жоғары сезімтал теңшелетін PIR сенсоры.
SCOUTGUARD SG2060-X КАМЕРА ҚАҚПАҒЫНЫҢ ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ
| Салмақ | 280 гр. |
| Қозғалысты анықтау уақыты | 1.2 сек |
| ИК-жарықтандыру қашықтығы | 30 метрге дейін |
| Бейнероликтің ұзақтығы | 5-60 сек | Дыбы | сты жазубар |
| Жад карталары | 64 ГБ дейін SD/SDHC |
| Монтаждау | Құлпы бар белдік |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 5-90%, IP54 стандарты |
| Тамақтандыру | 8 батарейка, АА типі немесе 4 АА (6 Вт, 2А) |
| Жарықтандыру | 940 нм |
| Күту режиміндегі тұтынылатын ток | 150 мА (ИК қосылған кезде +350 мА) |
| Өлшемдері | 140 х 80 х 50 мм |
| Бейне ажыратымдылығы | 1920x1080, 1280x720 |
| Сигналдар | батарея заряды төмен |
| Қозғалыс детекторының сезімталдығы | реттелетін (жоғары / қалыпты / төмен) |
| Фотосуретке түсіру рұқсаты | 20Mп (4320x3240), 14 Mп (2560x1920), 8Mп (1600x1200) |
| Көрсету | 2" (60х35 мм) ТФТ |
| Көру бұрышы | 57 градус |
| Объектив | F - 2.4 |
| Датчиктер | Мульти-аймақ, 35° 30 метрге дейін |
SCOUTGUARD SG2060-X ЖЕТКІЗУ ЖИНАҒЫ</h2>
- Камера – 1 дана.
- Қысқышы бар белдік – 1 дана.
- Антенна – 1 дана.
- USB кабелі – 1 дана.
- Нұсқаулық – 1 дана.
Кепілдік мерзімі: 6 ай.
Өндіруші: Гонконг.
- Бағасы: 164 800 ₸

