Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
| Камера режимі | Иә |
| Бейне режимі | Иә |
| Time Lapse | Иә |
| Дыбысты жазу | Иә |
| Күн мен түн режимі | Күні бойы түрлі-түсті фотосуреттер мен бейнелер және ақ-қара түнгі уақыттағы фотосуреттер мен бейнероликтер |
| Іске қосылу уақыты | < 1 сек. |
| Кескін сенсоры | Түрлі-түсті CMOS 5MP |
| Объектив | F / NO = 2,4; FOV (көру өрісі) = 110 ° |
| PIR анықтау диапазоны | 100 ft |
| Көрсету | 2.0" LCD |
| Жад картасы | <td> Қолдау 8 МБ-тан 32 ГБ-қа дейін|
| Кескін ажыратымдылығы | 18MP, 12MP, 5MP |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080FHD (1920 × 1080), 720P HD (1280 × 720), VGA (640 × 480) |
| Бейне ұзындығы | 5-180 сек. |
| PIR сезімталдығы | Реттелетін (жоғары / қалыпты / төмен) |
| Жұмыс температурасы | -20 - +60°C |
| Салмақtd> | 300 гр. |
| Қуат көзі | 8*AA немесе 4*AA, сыртқы DC 6V, 2A |
| Тоқтау режиміндегі ток | < 300uA |
| Монтаждау | Белбеу |
| Өлшемдері | 160*90*75 мм |
| Рұқсат етілген ылғалдылық | 5%-90% |
| Қауіпсіздік | FCC, CE, RoHS |
- Бағасы: 93 000 ₸

