Fluke 62 MAX пирометрі жоғары шаңның, дірілдің, жоғары ылғалдылықтың (90%–ға дейін) қатал жағдайларында жұмыс істеу үшін арнайы әзірленген және құрылғының корпусына су тікелей түссе де жұмыс қабілеттілігін сақтайды - ол IP 54 стандартына толық сәйкес жасалған. . Fluke 62 MAX инфрақызыл термометрі 3 метр биіктіктен құлауға ешбір зақымсыз төтеп бере алатыны тәжірибе жүзінде расталды.
Fluke 62 MAX бетінің температурасын -30 °C - +500 °C диапазонында 0,1°C ажыратымдылықпен және 1,5°C немесе 1,5% дәлдікпен (жоғары мән бойынша) анықтауға мүмкіндік береді. 0,1-ден 1-ге дейінгі шекте реттелетін сәуле шығару коэффициенті кез келген материалмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Пирометрдің оптикалық ажыратымдылығы – 10:1 – өлшемдерді ыстық бетінен қауіпсіз қашықтықта жүргізуге мүмкіндік береді.
Fluke 62 MAX пирометрі эргономикалық, қолға ыңғайлы және бір қолдың саусақтарымен басқарылады. Жарықтандырылған экрандағы үлкен сандар көздің шаршауын қажет етпейді және тіпті нашар жарықта да тиімді жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жеңіл салмағы мен өлшемдерінің арқасында Fluke 62 MAX басқа жұмыстарды орындауға кедергі келтірмейтіндей етіп белдікте киюге болады.
Техникалық ерекшеліктері
Fluke 62 MAX пирометрінің техникалық сипаттамалары өлшеу сапасына және нәтижелердің дәлдігіне кепілдік береді. Атап айтқанда, құрылғы қамтамасыз етеді:
- өлшеу аймағына бағыттаудың жоғары дәлдігі;
- реакцияның ең аз уақыты 0,5 секундтан аз.
Fluke 62 MAX деректерді бастапқы өңдеуді жүзеге асырады, бұл температура ауытқуын жылдам анықтауға және ақауларды жоюға мүмкіндік береді.
Бірқатар пайдалы мүмкіндіктермен жабдықталған Fluke 62 MAX:
- экранда максималды және минималды өлшенген мәнді көрсетеді;
- өлшемдер қатары бойынша орташаланған мәнді есептейді;
- екі өлшем нәтижелерінің арасындағы айырмашылықты анықтайды;
- температура диапазонын орнатуға мүмкіндік береді, одан шыққан кезде құрылғы дыбыстық және визуалды сигналдарды береді.
Техникалық сипаттамалар
| Fluke 62 MAX | |
|---|---|
| Өлшемдер диапазоны | -30 °C-тан 500 °C-қа дейін (-22 °F-тан 932 °F-қа дейін) |
| Дәлдік | Оқу кезіндегі қателік ±1,5 °C немесе ±1,5% жоғары қарай |
| -10 °C-тан 0 °C-қа дейін: ±2,0 | |
| -30 °C-тан -10 °C-қа дейін: ±3,0 | |
| Реакция уақыты (95%) | <500 мс (көрсеткіштердің 95%) |
| Спектрлік сезімталдық | 8 – 14 микрон |
| Сәуле шығару коэффициенті | 0,10-нан 1,00-ге дейін |
| Оптикалық ажыратымдылық | 90% энергиямен 10:1 |
| Дисплей ажыратымдылығы | 0,1 °C (0,2 °F) |
| Көрсеткіштердің қайталануы | ±0,8% көрсеткіштер немесе <±1,0 °C (2 °F), мәндердің ең үлкені таңдалады |
| Тамақтандыруth> <td> АА қоректендіру элементі | |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | лазермен және жарықпен 10 сағат қосулы |
| Физикалық сипаттамалары | |
| Салмақ | 255 г (8,99 унция) |
| Өлшемдері | 175 x 85 x 75 мм (6,88 x 3,34 x 2,95 дюйм) |
| Жұмыс температурасы | 0 °C-тан 50 °C-қа дейін (32 °F-тан 122 °F) |
| Сақтау температурасы | батареясыз -20 °C-тан 60 °C-қа дейін (-4 °F-тан 140 °F) |
| Жұмыс ылғалдылығы | конденсациясыз 10%-дан 90%-ға дейін, 30 °C (86 °F) төмен температурада |
| Теңіз деңгейінен жұмыс биіктігі | теңіздің орташа деңгейінен 2000 метр биіктікте |
| Сақтау кезіндегі теңіз деңгейінен биіктік | теңіздің орташа деңгейінен 12 000 метр биіктікте |
| Қорғау дәрежесі | IEC 60529 бойынша IP 54 |
| Құлау сынағы | 3 метр |
| Діріл және соққы | IEC 68-2-6 2,5 г, 10-нан 200 Гц-ке дейін, IEC 68-2-27, 50 г, 11 мс |
| Электромагниттік үйлесімділік | EN 61326-1:2006 EN 61326-2:2006 |
| Стандарттар және мемлекеттік органдардың мақұлдауы | |
| Сәйкестік | EN/IEC 61010-1: 2001 |
| Лазерлік қауіпсіздік | FDA және EN 60825-1 II класс |
| Негізгі | |
|---|---|
| Әрекет принципі | Инфрақызыл |
- Бағасы: 143 800 ₸

