Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
70TPS16 super SCR 70A 1600 V TO-247
| Кернеу - жабық күй | 1600V |
| Құлыпты ашу кернеуі(Vgt) (Max) | 1.5V |
| Ашық күйдегі ток (It (AV)) (Max) | 70A |
| Ашық күйдегі ток (It (RMS) (Max) | 75A |
| Ажырату тогы | 100mA |
| Токты ұстап қалу (макс.) | 200mA |
| Ағымдағы - өкіл емес. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 1400A @ 50Hz |
| SCR түрі | Standard Recovery |
| Монтаждау түрі | Through Hole |
| Ғимарат | Super-247 |
| Атымен кездеседі. | *70TPS16, VS-70TPS16, VS-70TPS16-ND, VS70TPS16, VS70TPS16-ND |
- Бағасы: 4 000 ₸

