Қараңғыда анық және анық суретке түсіру үшін қуатты 30 мегапиксельді камерасы және 44 ИНФРАҚЫЗЫЛ диодтары бар Ресейдегі мүлдем жаңа және жалғыз камера қақпандары сериясы.
1 секундтық ескерту
Камера қақпанына кімнің түскенін бірден білгіңіз келе ме? ҮКІ JET 3G сізге мобильді интернет жылдамдығымен фотосурет жібереді


Камера қақпан сені бір қарағанда түсінген кезде. Құрылғының параметрлерін өзгерту үшін орманға арнайы барудың қажеті жоқ. SMS-пәрменді теру жеткілікті - бұл сізге бірнеше секундты алады.
Бейне 4К4K технологиясы цифрлық бейнелеу индустриясындағы нағыз серпіліс болып табылады. Олжаңызды көрмеу үшін ажыратымдылығы жоғары форматта бейнелер түсіріңіз.


Камера сенсорының жоғары ажыратымдылығы мен сезімталдығы бақылау аймағында орын алған оқиғалар туралы максималды ақпаратты алу үшін анық, сапалы суретке түсіруге мүмкіндік береді.
Автономды жұмыс 6 айға дейінЖарты жыл бойы 24/7 бүркіт үкі JET сізге сенімді күзетші ретінде қызмет етеді, оның бақылау аймағында болып жатқан барлық нәрселер туралы ақпарат жинайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ScoutGuard |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Белсенді күту режимі | 6 айға дейін |
| Ылғалдан қорғау | IP 65 |
| Сыртқы жад | micro-SD 64 ГБ дейін |
| Іске қосылу уақыты | 0,5 сек. |
| Кіріс кернеуі | 8 АА батареясы |
| Көрсету | 2,5 ” |
| ИК-сүзгі | 48 дана |
| Батарея зарядының төмендігі индикаторы | Иә |
| Матрица | 30 MPX |
| Күні мен уақытын белгілеу | Иә |
| Түнгі түсірілім | 25 метрге дейін |
| Хабарламалар жіберу | MMS бойынша |
| Суреттердің мерзімділігі | 1 секундтан бастап. 24 сағатқа дейін. |
| Жұмыс температурасы | -30-дан 70 C°-қа дейін |
| Өлшемдері | 9×14×6 см |
| Қаптама өлшемдері | 17×12×10 см |
| Бейне ажыратымдылығы | 1920×1080 |
| Фото рұқсаты | 4032×3024 |
| Тепловизор (қозғалыс датчигі) | 3 деңгей |
| Көру бұрышы | 120° |
| Фокустық қашықтық | 3,14 |
| Бейнетүсірілім форматы | AVI, түрлі-түсті |
| Суретке түсіру форматы | JPEG, түрлі-түсті |
| Қуатты тұтыну | 0.2 mA күту режимінде |
- Бағасы: 246 400 ₸




