Бастапқыда камера қақпандарын пайдалану аңшылардың олжаның орнын анықтаумен шектелді. Тамаша пайдалану көрсеткіштеріне байланысты құрылғылар көптеген салаларда қолданыла бастады. Прогрессивті, көп функциялы модельдердің бірі - Филl 120 PRO Edition. Бұйымның бағасы оның мүмкіндіктеріне өте жақсы сәйкес келеді. Сіз жоғары сапа стандарттарына толық жауап беретін жабдықты ала отырып, қажетсіз функционалдылық үшін артық төлем жасамайсыз.
ӘРТҮРЛІ ЖОСПАРЛЫ ҚОЛДАНУ ҮШІН ФИЛl 120 PRO EDITION САТЫП АЛЫҢЫЗ
Ауа райына төзімді қоршау ғимараттың ішінде және сыртында орнатуға мүмкіндік береді. Камера қақпағын құрылғы ретінде пайдалануға болады:
- жеке үйді күзету;
- ашық автотұрақ аумағын бақылау;
- порттағы тиеу-түсіру операцияларын бақылау;
- орман, егістік жағдайларындағы бақылаулар.
Температураның кең диапазоны ыстық айларда және қыс мезгілінде пайдалануды жоққа шығармайды. Ішкі мазмұны IP54 герметикалық таңбалау корпусымен сенімді қорғалған. Қосымша қауіпсіздік шарасы қабықтың камуфляжды бояуы болып табылады. Suntek HC-700M-ді байқау тіпті жақын қашықтықтан да қиын.
GSM жиілігінде жұмыс істеу мобильді желі ұстайтын кез келген жерде орнатуды қамтамасыз етеді. Филl 120 PRO Edition шолулары қуатты антеннасы бар өнімнің конфигурациясының арқасында қабылдау жақсырақ және тұрақтырақ деп мәлімдейді. Енді бақылау үшін өркениеттен одан да алыс аймақтарды таңдауға болады.
Түсірілім күндіз-түні жүргізіледі. Түнгі бақылау үшін құрылғы инфрақызыл жарықтандырумен жабдықталған. Қармау аймағы 20 метрді құрайды.
ФИЛl 120 PRO EDITION КАМЕРА ҚАҚПАҒЫ – МҮМКІНДІКТЕР
Оператормен хабарлама қашықтан басқару пульті немесе мобильді құрылғыдан командалар арқылы жүзеге асырылады. Бірінші жағдайда, диапазон бірнеше метрмен шектеледі. Гаджетпен синхрондау кезінде пәрмендерді жер шарының кез келген нүктесінен беруге болады.
Suntek HC-700M - өз тауашасындағы ең жұқа құрылғылардың бірі. Бұл қол жетпейтін жерлерде жақсы бүркемелеуге және орнатуға әкеледі.
Көру бұрышы 120° құрайды. Үлкен аумақты бақылау үшін бір құрылғы жеткілікті. Кіріктірілген қозғалыс датчигі маңызды оқиғаны жіберіп алмауға мүмкіндік береді. Оның сезімталдығы бақылау объектісінің өлшемдеріне байланысты реттеледі.
Жазба сыйымдылығы 32 ГБ дейінгі SD картасына жүргізіледі. Материалды, сондай-ақ құрылғының ағымдағы күйі туралы ақпаратты 2,5 дюймдік кірістірілген монитордан көруге болады.
Сізге Филl 120 PRO Edition камерасы қызық па? Аспаптың бағасы мен жеткізу жиынтығының құрамы біздің сайтта көрсетілген.
SUNTEK HC-700M КАМЕРА ҚАҚПАҒЫНЫҢ НЕГІЗГІ ПАРАМЕТРЛЕРІ
- Камера: 16 Megapixel Color CMOS
- Бейне: 1920x1080; 1280х720; 800х480 (AVI)
- Сурет: 16MP / 12MP / 8MP (JPEG)
- MMS: иә, 4-ке дейін-x телефон нөмірлері
- Жұмыс температурасы: –30°C…+70°C
- Көру бұрышы/Объектив: 120 градус.
- Өлшемдері/Салмағы: 175х75х48 мм / 226 г. (батареялар жоқ)
- ИК жарықтандыру: 20 м дейін (48 жарықдиод)
- Артықшылықтары: мәзірдің орыс тілі, фотосурет қосулы E-mail, ылғалдан қорғау IP54, дыбыспен жазу!
КЕРІ БАЙЛАНЫС ҮШІН ФИЛl 120 PRO EDITION КАМЕРАЛЫҚ ТҰЗАҚ КОМАНДАЛАРЫНЫҢ ТІЗІМІ



|
|
ФИЛl 120 PRO EDITION ОРМАН КАМЕРАСЫНЫҢ ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ
| Сенсор | 16 МП CMOS, түрлі-түсті |
| Естелік | 32 ГБ дейінгі MicroSD жад картасы |
| Көрсету | 2.0" TFT |
| Датчиктердің PIR сезімталдығын реттеу | жоғары / орташа / төмен |
| Датчиктердің PIR көру бұрышы | 120 ° |
| Жарықты анықтау/ИК қашықтығы | 20 метрге дейін |
| ИК жарықтандыру | 48 жарық диоды (қара 940 нм) |
| Іске қосылу уақыты | 0.5 с |
| Іске қосу аралықтары | 1 секундтан 30 минутқа дейін (әдепкі бойынша - 1 секунд) |
| Фотосуреттердің ажыратымдылығы | 16 МП/12 МП/8 МП |
| Іске қосылған кезде кадрды уақытша түсіру | 1/3/6/9 кадрлар |
| Бейнетүсірілімнің рұқсаты | 1080p/720p/VGA |
| Суреттерді жазу форматы | JPEG |
| Бейне жазу форматы | AVI |
| Жазбада күні мен уақытын белгілеу | бар |
| Экспозиция | автоматты |
| Құпия сөзбен қорғау | төрт таңбалы PIN код |
| Жұмыс жиіліктері | 2G GSM 850/900/1800/1900 мГц |
| SMS арқылы қашықтан басқару | бар |
| Түсірілім туралы MMS, e-mail жіберу | бар |
| Бір телефонға мүмкін болатын MMS алушылардың саны | 1-ден 4 нөмірге дейін |
| E-mail-дегі ықтимал MMS алушылардың саны | 1-ден 4-ке дейінгі мекенжайлар |
| Токты тұтыну | 0.2 мА |
| Автономды жұмыс уақыты | 6 айға дейін |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -30 ... +70 C° |
| Тамақтандыру | 6 батарея, АА типі |
| Қорғау дәрежесі | IP54 (кез келген бағытта шашырап кетуден қорғау, кез келген бағыттағы су ағындарынан қорғау) |
| Қолдау көрсетілетін тілдер | орыс, қытай, швед, ағылшын, испан, норвег, неміс, португал, жапон, француз, фин, румын, итальян тілдері |
| Сертификаттар | FCC, CE, RoHS |
| Өлшемдері | 175х75х48 мм |
| Антеннасы бар өлшемдер | 402х75х48 мм |
| Салмақ | 226 жыл |
ЖЕТКІЗУ ЖИЫНТЫҒЫ ФИЛl 120 PRO EDITION (SUNTEK HC-700M)
- Камера қақпағы
- Бекіту белдігі
- Сыртқы антенна
- Батареясы бар қашықтан басқару пульті
- Микро USB кабелі
- Нұсқаулық
- БОЙЫНША CD диск
- Қаптама қорап
- 220В қуат көзі (Сыйлық!).
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Белсенді күту режимі | 2 ай |
| Ылғалдан қорғау | Иә |
| Сыртқы жад | micro-SD 32 ГБ дейін |
| Іске қосылу уақыты | 0,7 сек. |
| Кіріс кернеуі | 6 АА батареясы |
| Көрсету | 2,5 ” |
| ИК-сүзгі | 32 дана |
| Батарея зарядының төмендігі индикаторы | Иә |
| Матрица | CMOS 12 Mpx |
| Күні мен уақытын белгілеу | Иә |
| Түнгі түсірілім | 25 метрге дейін |
| Хабарламалар жіберу | MMS және e-mail |
| Суреттердің мерзімділігі | 1 секундтан 24 сағатқа дейін |
| 3G стандартын қолдау | Иә |
| Жұмыс температурасы | -30 ... 70 C° |
| Өлшемдері | 7×7,5×3,5 см |
| Қаптама өлшемдері | 21×11×8,5 см |
| Бейне ажыратымдылығы | 1920×1080 |
| Фото рұқсаты | 4920×3264 |
| Тепловизор (қозғалыс датчигі) | 3 деңгей |
| Көру бұрышы | 120° |
| Фокустық қашықтық | 3,14 |
| Бейнетүсірілім форматы | AVI, түрлі-түсті |
| Суретке түсіру форматы | JPEG, түрлі-түсті |
| Қуатты тұтыну | 0.2 mA күту режимінде |
- Бағасы: 152 900 ₸





