Үкі 120 ММ 3G нысанды автоматты түрде түсіреді және фотосуретті телефонға немесе электрондық поштаға лезде жібереді. Сонымен қатар, сіз камера қақпағының жұмысын жақын жерде болмай-ақ SMS хабарламалары арқылы қашықтан басқара аласыз.
1 секундтық ескерту
Камера қақпанына кімнің түскенін бірден білгіңіз келе ме? ҮКІ 120 мм 3G мобильді интернет жылдамдығымен телефоныңызға немесе электрондық поштаңызға олжаның суретін жібереді.


Камера қақпан сені бір қарағанда түсінген кезде. Құрылғының параметрлерін өзгерту үшін орманға арнайы барудың қажеті жоқ. SMS-пәрменді теру жеткілікті - бұл сізге бірнеше секундты алады.
12 МЕГАПИКСЕЛЬДІ КАМЕРАКамера сенсорының жоғары ажыратымдылығы мен сезімталдығы бақылау аймағында орын алған оқиғалар туралы максималды ақпаратты алу үшін анық, сапалы суретке түсіруге мүмкіндік береді.


Филl 120 үнемді қуат тұтынуы құрылғыға 8 апта бойы бақылау бекетінде адал тұруға мүмкіндік береді. Уақыт пен батареяларды үнемдеңіз.
БҮРКЕМЕЛЕНГЕН КОРПУСРесей Федерациясының ормандарына бейімделген Филl 120 арнайы камуфляжы камераңыздың қақпанына сенімді түрде жасырынуды қамтамасыз етеді. Мұндай көрінбейтін - қараңыз, жоғалтпаңыз!
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Белсенді күту режимі | 2 ай |
| Ылғалдан қорғау | IP64 |
| Сыртқы жад | micro-SD 32 ГБ дейін |
| Іске қосылу уақыты | 0,7 сек. |
| Кіріс кернеуі | 8 АА батареясы |
| Көрсету | 2,5 ” |
| ИК-сүзгі | 36 дана. |
| Батарея зарядының төмендігі индикаторы | Иә |
| Матрица | CMOS 16 Mpx |
| Күні мен уақытын белгілеу | Иә |
| Түнгі түсірілім | 25 метрге дейін |
| Хабарламалар жіберу | Да |
| Суреттердің мерзімділігі | 1 секундтан бастап. 24 сағатқа дейін. |
| 3G стандартын қолдау | Иә |
| Жұмыс температурасы | -30 ... 70 C° |
| Өлшемдері | 9×14×6 см |
| Қаптама өлшемдері | 17×12×10 см |
| Бейне ажыратымдылығы | 1920×1080 |
| Фото рұқсаты | 4032×3024 |
| Тепловизор (қозғалыс датчигі) | 3 деңгей |
| Көру бұрышы | 120° |
| Фокустық қашықтық | 3,14 |
| Бейнетүсірілім форматы | AVI |
| Суретке түсіру форматы | JPEG, түрлі-түсті |
| Қуатты тұтыну | 0.2 mA күту режимінде |
- Бағасы: 131 800 ₸





