Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNI-T UT208 сандық ток қысқыштары
Сандық ток өлшегіш қысқыштар UNI-T UT208 – айнымалы және тұрақты кернеу мен токты, іске қосу токтарын өлшеуге арналған сенімді құрылғы. UNI-T UT208 цифрлық ток өлшегіш қысқыштары кедергіні, жиілікті, жұмыс циклін, температураны өлшейді, сонымен қатар диодты тексеруді және тізбекті теруді жүзеге асырады. Ток өлшегіш қысқыштар шамадан тыс жүктемеден қорғалған.
| Негізгі функциялар | Диапазон |
| Кернеуді өлшеу диапазоны DC | 200м/2/20/ 600В |
| Диапазон өлшемі. кернеулер AC | 2/20/600В |
| Айнымалы токты өлшеу диапазоны | 66А/1000А |
| Токты өлшеу диапазоны DC | 66А/1000А |
| Диапазон өлшемі. қарсылықтар | 600/6к/60к/600к/6М/66М |
| Температураны өлшеу диапазоны | -40...1000°C |
| Өлшенетін сымның диаметрі макс. | 55 мм |
| Жиілікті өлшеу диапазоны | 660Hz-66MHz |
| Қосымша сипаттамалар | |
| TrueRMS | бар |
| Мультиметрді автоматты түрде өшіру | бар |
| Дыбыстық индикациямен өткізгіштігін тексеру | бар |
| Диодтарды сынау | бар |
| MAX режимі | бар |
| МИН режимі | бар |
| Дисплейде деректерді сақтау режимі (Data Hold) | бар |
| ДК-ге қосылуға арналған интерфейс | Жоқ |
| Жоғары кернеуді анықтау функциясы (NCV) | Жоқ |
| Жарықтандыру | бар |
| Тамақтандыру | 1 батарея 9В 6F22, |
| Өлшемдері / салмағы | 286х105х45мм / 533 гр. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | UNIT |
| Өндіруші ел | Гонконг |
| Жай-күй | Жаңа |
| Өлшенетін ток түрі | DC/AC |
| Өлшеудің ең аз диапазоны | 0.1 |
| Өлшеудің максималды диапазоны | 1000.0 |
| Салмақ | 0.533 (кг)</td> |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | UNIT |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 89 900 ₸

