Сипаттама Кард-ридер Transcend TS-RDP8W
Transcend TS-RDP8W карта оқу құрылғысы төрт түрлі слоттың арқасында әртүрлі флэш-карталардан үлкен көлемдегі деректер массивтерін тасымалдауға мүмкіндік береді. Слоттар SD, MicroSDHC, MicroSD, MMCmobile және т.б. пішімдерді қолдайды. Карта оқу құрылғысы заманауи бағдарламалық құралмен ғана емес, оның бұрынғы нұсқаларымен де жұмыс істей алады.
Корпус күңгірт ақ пластиктен жасалған, онда саусақ іздері қалмайды. Ол сондай-ақ сызаттарға төзімді. Ықшам өлшемдерінің (46x78x16 мм) арқасында Transcend TS-RDP8W оқу құралы кез келген сөмкеге сыяды, ал алынбалы сым оның ықшам болуын қамтамасыз етеді. Қосылу өте қарапайым – кабельді құрылғыға және ДК портына салу керек. ДК жүйесі драйверді дербес орнатады, содан кейін жад карталарының мазмұнын көрсетеді.
Техникалық сипаттамалар Transcend TS-RDP8W карта оқу құрылғысы
| Жалпы параметрлер | |
| Үлгі | Transcend TS-RDP8W |
| Түсі | ақ |
| Жалғау және қосқыштар | |
| Қосымша қосқыштар | Жоқ |
| Қосылу интерфейсі | USB |
| OTG қолдауы | бар |
| Пішімдерді қолдау | |
| SD пішімін қолдау | Micro SD, Micro SDHC, SD, SDHC |
| Memory Stick форматын қолдау | M2, MS Duo, MS Pro Duo |
| ТМК форматын қолдау | MMC, MMC Mobile, MMC Plus, RS-MMC |
| Басқа форматтарды қолдау | Compact Flash, IBM Microdrive |
| Қосымша | |
| 3.5-дюймдік бөлікке орнату | Жоқ |
| Ерекшеліктері | қуат және белсенділік индикаторлары, интерфейстің өткізу қабілеттілігі 480 Мбит/сек |
| Өлшемдері, салмағы | |
| Ұзындығы | 46 ммtd> |
| Ені | 78 мм |
| Қалыңдық | 16 мм |
| Салмақ | 36 г |
- Бағасы: 13 500 ₸

