
SK-42601M Автокөлікке арналған розетка кілттерінің жинағы (1/2", 20 розетка,26 элемент) Pro'sKit
- Қолжетімді емес
- Коды:79920401
79 200 ₸
+7 (775) 522-77-66
Отдел продаж 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Pro'sKit SK-42601M ұстағышы бар ауыстырылатын розеткалар жинағы – қатты металл қораптағы құралдар жинағы (26 дана). Pro'sKit SK-42601M ысырмалы реверсивті кілтті, әмбебап қосылымды, ұзартқыш сымдарды және жарықдиодты шамы бар қосалқы құралды қамтиды. Pro'sKit SK-42601M бит ұстағышы бар бит теру құралдары хром-ванадийлі болаттан жасалған және еуропалық DIN стандартына сәйкес келеді.
Ерекшеліктері
- Құралдар жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған.
- Құралдар DIN стандартына сәйкес келеді.
- Жиынтықта ысырмалы реверсивті кілт және әмбебап түйіспе бар.
- Жиынтықта жарық диоды бар қосалқы құрылғы бар.
- Қатты металл қорап.
Техникалық сипаттамалар
| Бастар | 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 27, 30, 32 мм |
| Ұзын саптамалар | 12, 14, 17, 19 мм |
| Оталдыру шамдарына арналған қондырмалар | 16, 21 мм (магнитті) |
| Ұзартқыш сымдар | 125, 250 мм |
| Жиналмалы Т-тәрізді тұтқа | 250 мм |
| Металл қорап | 445х185х50 мм |
Жинақтау
- Pro'sKit SK-42601M ұстағышы бар ауыстырылатын бастар жинағы (26 дана):
- Бастар (14 дана)
- Ұзын саптамалар (4 дана)
- Оталдыру шамдарына арналған магнитті қондырмалар (2 дана)
- Ұзартқыштар (2 дана)
- Әмбебап ілмек (1 дана)
- Жиналмалы Т-тәрізді тұтқа (1 дана)
- Қайтымды ысырмалы кілт (1 дана)
- Жарық диодты шамы бар қосалқы құрылғы (1 дана)
- Металл кейс (1 дана)
Қосымша ақпарат
| Өндіріс | Тайвань |
|---|---|
| Өндіруші | Proskit |
| Ұзындығы, мм | 445 |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Ені, мм | 190 |
| Салмағы, кг | 5.6000 |
| Өндірушінің артикулы | 00271084 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pro'sKit |
- Бағасы: 79 200 ₸
