
SK-22301M Pro'sKit автокөлікке арналған розетка кілттерінің жинағы (1/4",15 розетка,23 дана)
- Қолжетімді емес
- Коды:79920398
33 200 ₸
+7 (775) 522-77-66
Отдел продаж 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Pro'sKit SK-22301M ұстағышы бар ауыстырылатын розеткалар жинағы – қатты металл қораптағы құралдар жинағы (23 дана). Pro'sKit SK-22301M ысырмалы реверсивті кілтті, әмбебап қосылымды, ұзартқыш сымдарды және тұтқаларды қамтиды. Pro'sKit SK-22301M ұстағышы бар ауыстырылатын розетка жинағының құралдары хром-ванадийлі болаттан жасалған және еуропалық DIN стандартына сәйкес келеді.
Ерекшеліктері
- Құралдар жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған.
- Құралдар DIN стандартына сәйкес келеді.
- Жиынтықта ысырмалы реверсивті кілт және әмбебап түйіспе бар.
- Қатты металл кейс сенімді құлыппен.
- Ықшам өлшем.
Техникалық сипаттамалар
| Бастар | 1/4", 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм |
| Терең саптамалар | 8, 10 мм |
| Ұзартқыш сымдар | 55, 100, 150 мм |
| Жиналмалы Т-тәрізді тұтқа | 115 мм |
| F-тәрізді тұтқа | 145 мм |
| Адаптер | 3/8''F × 1/4''M |
| Металл қорап | 245 × 120 × 35 мм |
Жинақтау
Pro'sKit SK-22301M ұстағышы бар ауыстырылатын бастар жинағы (23 дана):
- Бастар (13 дана)
- Терең саптамалар (2 дана)
- Ұзартқыш сымдар (3 дана)
- Әмбебап ілмек (1 дана)
- Жиналмалы Т-тәрізді тұтқа (1 дана)
- F-тәрізді тұтқа (1 дана)
- Қайтымды ысырмалы кілт (1 дана)
- Адаптер (1 дана)
- Металл кейс (1 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pro'sKit |
- Бағасы: 33 200 ₸
